Preskúmanie

Batoh OnePlus Explorer - ideálna technická taška

Ak často chodíte s notebookom alebo tabletom, chceli by ste batoh, do ktorého si môžete bezpečne vziať vybavenie a kam si pohodlne odložíte káble a príslušenstvo. Batoh OnePlus Explorer, skutočne od výrobcu smartfónov, je na to ideálnym batohom.

Batoh OnePlus Explorer

cena € 109,-

Farby Čierna, zelená

Formát 34 x 47 x 13 cm

Webová stránka //www.oneplus.com 9 skóre 90

  • Pros
  • Ideálne pre vybavenie
  • Organizované
  • Vodeodolný
  • Pohodlné
  • Bezpečné
  • Negatíva
  • Zips hlavnej priehradky sa ťažko otáča
  • Obsah
  • cena

Myslím, že je to prvýkrát, čo som diskutoval o produkte bez zástrčky pre počítač! Totaal. Batoh Oneplus je však taký kvalitný a pre mnoho ľudí (ako ja), ktorí často chodia s elektronikou von, skutočné riešenie. Batoh OnePlus Explorer nie je prvým batohom, ktorý OnePlus ponúka, čínska značka smartfónov už niekoľko rokov predáva cestovný batoh OnePlus: veľký batoh, do ktorého si okrem svojej výbavy môžete uložiť aj ďalšie veci, napríklad oblečenie a kúpaciu výbavu. Čo odôvodňuje názov Tavel Backpack.

Batoh Explorer

Batoh Explorer je o niečo menší ako cestovný batoh OnePlus. Vďaka tomu je taška nevhodná na cestovanie, nakupovanie alebo víkendové výlety. Tento batoh OnePlus Explorer je o niečo skromnejší a je skutočne ideálny na jednodňové výlety alebo do práce. Taška je navyše plná trikov.

Uzatváracie tlačidlo na vrchu tašky sa zatvára magneticky, ale pre opätovné otvorenie uzáveru musíte najskôr stiahnuť štítok. Ďalšia prekážka pre zlodeja kabelky, ktorý je po uzavretí pri otvorení chlopne stále konfrontovaný so zipsom. Pretože jediný zips musí byť zapnutý na zips dole (do strany), vrecko môžete rozopnúť až po otvorení uzáveru. Obsah tašky je preto dômyselne zaistený, hoci zips naozaj nejde okolo rohu plynule.

Menej jemný zlodej nebude mať rýchly prístup k obsahu pomocou noža, pretože batoh OnePlus Explorer je vyrobený z odolného nylonu, ktorý unesie aj veľkú váhu a vďaka čomu je taška vodotesná.

Batoh na tablet a notebook

V hlavnej priehradke nájdete priehradku vpredu a zasúvací kryt na umiestnenie napríklad kompaktného notebooku, tabletu alebo staromódnej písacej podložky. Na zadnej strane tašky je však aj väčší priestor pre váš notebook (do 15 palcov). Na bočnej strane tašky je zips, aby ste mohli svoje najdrahšie zariadenie bezpečne zastrčiť. Druhá priehradka na tomto mieste môže byť použitá na cenné papiere, smartphone alebo peňaženku. Pre menej hodnotné potreby, ako sú nabíjačky a powerbanka, môžete použiť jednu z dvoch predných vreciek a na bočnej strane je miesto na fľašu s vodou.

Zapínanie je šikovnou vlastnosťou, ale vzadu na rúčkach je umiestnený šikovný remienok. Vďaka tomuto remienku môžete vak prevliecť cez rukoväť svojho vozíka. Prečo toto nemá každý batoh?

Pohodlný batoh

Nie je tiež dôležité, aby sa taška pohodlne nosila. To je v poriadku. Chrbát a rúčky sú polstrované, aby vám vak nepríjemne nevisel na pleciach.

Tí, ktorí si radi usporiadajú svoje veci vo svojom batohu, si môžu prísť na svoje s týmto batohom OnePlus Explorer. So všetkými políčkami presne viete, čo ste kde uložili. Len taška preto nie je na veľa vecí veľmi vhodná. V skutočnosti, keď začnete s plnením, čoskoro si všimnete, že chlopňa a magnetický uzáver už nespolupracujú. Prinášate si vždy viac, ako ste kedy potrebovali, alebo hodíte všetky svoje ozdoby voľne do tašky? Potom tento batoh Oneplus nie je vašou najlepšou voľbou.

Záver

Batoh OnePlus Explorer je praktická taška na dni alebo do práce. Veľa vybavenia môžete uložiť bezpečne a organizovane a batoh je navyše vodeodolný a pohodlný. Nevýhodou však je, že do toho nemôžete veľa vložiť a povedzme si pravdu, 109 eur za batoh je veľa peňazí.