Preskúmanie

JBL E40BT - Najlepšie slúchadlá do 100 eur

Dizajn, ktorý nie je nižší ako Beats, priekopnícke funkcionality, zvuk, ktorý sa občas cíti na vysokej úrovni, a to všetko za menej ako 100 eur ... Znie to skutočne príliš dobre, aby to bola pravda. Stále ma nové bluetooth slúchadlá od JBL - E40BT - dokázali pozitívne prekvapiť.

JBL E40BT

MSRP: € 99,99

Kompatibilné: iOS a Android

Životnosť batérie: 16 hodín

Vodiči: 40 mm s PureBass

Frekvenčná odozva: 10 Hz až 24 KHh

Pripojiteľnosť: 3,5 mm jack, bluetooth, ShareMe

Mikrofón: Áno

9 Skóre 90
  • Pros
  • Dizajn
  • Bohatý zvuk
  • Bluetooth stabilné
  • Zdieľaj ma
  • cena
  • Negatíva
  • Budujte kvalitu

E40BT je, ako sme zvyknutí od výrobcu JBL, veľmi štýlové slúchadlá. Dobre, po vybratí z krabice by ste mohli cítiť trochu plastu a nemali by ste byť na ňom príliš drsní, ale použitie ľahkých materiálov znamená, že ho môžete nosiť pohodlne aj dlhšie. Je to okolo vašej hlavy dosť tesné, takže ak máte trochu väčšiu hlavu, mohlo by to podráždiť dlhé počúvanie. Prečítajte si tiež: 5 najlepších bluetooth reproduktorov, ktoré si môžete kúpiť.

Zbavte sa okolitého hluku

Úprava čelenky prebehne hladko a pretože sa dajú náušníky vyklápať, (umelé) kožené podušky vždy pekne spadnú. Okrem nami testovanej čiernej verzie je E40BT k dispozícii aj v nápadných farbách, ako je červená, fialová a modrá. Módna náhlavná súprava, ktorá určite nie je nižšia ako elegantné slúchadlá Beats. Príjemným vedľajším účinkom je, že náušníky dokážu blokovať veľa okolitého hluku (v poriadku, nie je to Bose QC 15), vďaka čomu sa z nich rýchlo stanú moje obľúbené slúchadlá na použitie v kancelárii alebo pri každodennom cestovaní mestskou hromadnou dopravou. .

Pomocou ovládacieho panela môžete ovládať hudbu a prijímať hovory.

Pretože sa jedná o náhlavnú súpravu Bluetooth, má JBL zabudované všetky ovládacie tlačidlá na ľavom ušnom kryte. Pochopiteľné, ale nie vždy také praktické ako panel, ktorý je zakomponovaný do šnúry. Pomocou tlačidiel na hliníkovom disku môžete prepínať medzi skladbami, pozastaviť hudbu alebo telefonovať. Na bočnej strane je vypínač pre funkciu bluetooth.

Pripojenie pomocou Bluetooth je rýchle, ale ak sa radšej pripájate staromódnym káblom (napríklad napríklad batéria je prázdna), môžete to urobiť pomocou pribaleného 3,5 mm kábla. Používam E40BT už celý týždeň a stratu Bluetooth spojenia s telefónom som zaznamenal iba raz. Veľmi stabilné pripojenie.

Dlho počúvať

Spoločnosť JBL sľubuje, že budete môcť počúvať hudbu cez Bluetooth asi 16 hodín, kým budete musieť znova pripojiť E40BT k nabíjačke. To sa zdá byť celkom presné, čo je pre takéto slúchadlá veľký úspech. Nabíjať môžete aj pomocou priloženého kábla USB. Pohodlne môžete vždy vidieť stav batérie náhlavnej súpravy na obrazovke telefónu.

Zdieľaj ma

Spoločnosť JBL poskytla modelu E40BT veľmi skvelú funkciu s názvom ShareMe. Toto umožňuje náhlavnej súprave pripojiť sa k inej Bluetooth náhlavnej súprave, ktorá podporuje ShareMe, čo uľahčuje dvom osobám počúvať rovnakú hudbu. Takže sa zbavte tých rozdeľovačov alebo zložitých káblov adaptéra!

S vašim smartfónom môžete ľahko nadviazať bezdrôtové pripojenie, napríklad cez Bluetooth.

Pekný, samozrejme, ten krásny dizajn a dobré funkčnosti, ale najdôležitejšou vecou pre slúchadlá je samozrejme kvalita zvuku. Osobne si myslím, že JBL to v tomto okamihu niekedy nechá. To však našťastie nie je prípad modelu E40BT. Okrem Logitech UE 4000 som v tomto cenovom segmente nikdy nemal na hlave slúchadlá, ktoré produkovali taký krásny a bohatý zvuk a dokázali si ich udržať na vysokej hlasitosti.

Určite to však nie je všestranný headset. E40BT ponúka so svojimi 40 mm meničmi celkom vyvážený zvuk, ale je presvedčivý najmä vo vysokých tónoch a strednom segmente. Ak prikladáte tučnej reprodukcii basov veľký význam, potom ste na tom lepšie s konkurenciou Beats. Osobne sa mi veľmi páči čistý zvuk, ktorý tento headset produkuje. Popová, jazzová, klasická, tanečná a živá registrácia znejú krištáľovo jasne. Hip-hop, R&B a rock znejú dobre, ale kvôli nedostatku basov nie sú tak dobré.

Slúchadlá, s ktorými je najlepšie vidieť.

Záver

Ak vaše ďalšie slúchadlá nestoja viac ako 100 eur a myslíte si, že dynamický zvuk je dôležitejší ako prevládajúce basy, potom je E40BT od JBL momentálne najlepšou voľbou. Náhlavná súprava je pohodlná (ak nemáte príliš veľkú hlavu), vyzerá štýlovo a veľmi ľahko sa používa. Okrem kvality zvuku ma prekvapila najmä funkcia ShareMe a stabilné pripojenie Bluetooth. Dostatočný dôvod pozrieť sa ďalej ako na Beats By Dre!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found