Preskúmanie

Print Conductor - oveľa ľahšie sa tlačí

Tlač dokumentu nie je taká zložitá. Netlačí sa ani desať dokumentov. Ak však musíte tlačiť viac a okrem toho to chcete urobiť rôznymi spôsobmi, predvolený softvér vašej tlačiarne vás trochu sklame. V takom prípade je Print Conductor šikovným riešením.

Dirigent tlače

cena

zadarmo

Jazyk

Angličtina

OS

XP / Vista / 7/8/10

Webová stránka

www.print-conductor.com 6 Skóre 60

  • Pros
  • Jasné rozhranie
  • Upravte nastavenia podľa dokumentu
  • Negatíva
  • Nezistí nové dokumenty

V systéme Windows môžete do tlačového frontu ľahko pridať rôzne dokumenty, ktoré sa potom vytlačia jeden po druhom. Môžete tiež zadať rôzne príkazy: vytlačiť jeden dokument cez hlavný zásobník, obrázok cez zásobník s fotografiami. Ale za to musíte dať samostatnú tlačovú úlohu kus po kúsku.

Nakonfigurujte tlačovú úlohu

Program Print Conductor bol vytvorený, aby vám tento proces zjednodušil. Tento program je zadarmo na súkromné ​​použitie. Rozhranie je trochu krikľavé, ale veľmi prehľadné. Súbory môžete pridať stlačením Pridať dokumenty alebo Pridať priečinok (ak chcete pridať celý priečinok) alebo súbory presuňte pomocou programu Windows Prieskumník na túto obrazovku.

Potom je čas presne označiť, ako chcete vykonať tlačovú úlohu. Vľavo môžete zvoliť tlačiareň (s nižšie Vlastnosti tlačiarne napríklad kvalita tlače). Kliknutím na nastavenie označíte napríklad, ktorá zásuvka sa má použiť. Ak chcete použiť rôzne zásuvky pre rôzne dokumenty / súbory, kliknite pravým tlačidlom myši na jednotlivé súbory v zozname dokumentov a upravte počet prípadov podľa dokumentu. Potom kliknite na Spustite tlač a pokiaľ máte dostatok papiera a atramentu, nemusíte sa už o tento proces starať.

Chýba funkčnosť

Teraz, keď môžeme tlačiť automaticky, nám v programe skutočne chýbajú niektoré veci. Bolo by užitočné, keby sme pre každú úlohu mohli zvoliť aj inú tlačiareň (určité dokumenty na laserovej tlačiarni, iné na atramentovej tlačiarni). Je tiež poľutovaniahodné, že softvér automaticky nerozpozná pridanie nového súboru do priečinka na tlač, takže by sme mohli automatizovať ešte lepšie. Tvorcovia pre to majú iný program (FolderMill), ale myslíme si, že by to spolu mohlo dopadnúť dobre.

Záver

Print Conductor funguje skvele, najmä ak tlačíte veľa. Program je jasný a veľa vecí si môžete upraviť sami. Zdá sa nám to ešte užitočnejšie, ak by samotný program mohol sledovať priečinok prieskumníka.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found