Preskúmanie

Najlepšie aplikácie pre spinner pre váš iPhone

Možno ste už videli niektoré deti hrať sa s tým: Holandsko je pod kúzlom fidget spinneru. Tento trend sa nevyhol vývojárom, vďaka čomu je App Store plný aplikácií pre spinner. Ale ktorá aplikácia je najlepšia?

Finger Spinner

Vývojár Ketchapp pridal do svojej aplikácie spinner herný prvok. Roztočíte rotačku a získate jednu mincu za celý kruh. Zakaždým dostanete 5 otočení, aby ste roztočiacemu hráčovi poskytli švih, po ktorom môžete po určitom počte otočení o úroveň vyššie. Pomocou získaných mincí môžete vylepšiť svoj rozmetávač, ktorý mu umožní dlhšie sa točiť a dosiahnuť vyššiu maximálnu rýchlosť. Stiahnite si Finger Spinner z App Store. Prečítajte si tiež: Najlepšie aplikácie a pomôcky pre váš bicykel.

Fidget Spinner - hra zameraná na ručný spinner

V tejto aplikácii od vývojárov Branislava Markova je číselník iba časťou celej aplikácie. Po niekoľkonásobnom otočení číselníka, čo je stále dosť ťažké, odomknete minihru. Tieto minihry neobsahujú otočný prvok, vďaka čomu pôsobia dosť náhodne. Aplikácia je navyše plná reklám; takmer po každej minihre si musíte pozrieť reklamu na 30 sekúnd. Stiahnite si Fidget Spinner z App Store.

Fidget Spinner - najlepší v histórii

Názov aplikácie Camerona Samuelsa je veľmi sľubný. V zásade je to tiež jediná aplikácia, ktorá presne napodobňuje realitu: roztočíte rozmetávač a je to. Žiadne body, žiadne úrovne, nič. Môžete si vybrať zo šiestich rôznych odstrediviek. Otáčanie číselníka je tiež celkom realistické: aplikácia simuluje účinok rýchlo sa otáčajúceho objektu, takže vyzerá, že sa číselník točí opačne. Príjemné navyše. Stiahnite si Fidget Spinner z App Store.

Fidget Spinner Pro

V aplikácii od vývojára Cider Software LLC si môžete vybrať medzi nekonečným režimom a režimom výziev. Uhádli ste: v náročnom režime musíte do 30 sekúnd urobiť čo najviac roztočení, zatiaľ čo v nekonečnom režime sa môžete točiť do sýtosti. Aplikácia jednoducho sleduje počet otočení. Stiahnite si Fidget Spinner Pro z App Store.

Aplikácia pre spinner, ktorá si hovorí „obťažovaná“, sa najviac podobá pôvodnej hračke, ale my ako redaktori sa nám aplikácia Finger Spinner páčila viac. Vďaka hernému prvku s mincami, vylepšeniami a úrovňami si môžete užiť trochu dlhšie s digitálnym spinnerom.