Preskúmanie

Skreslite svoj hlas, až kým ho už nespoznávate

Trochu DJ bude mať čoskoro vybavenie a softvér v hodnote stoviek eur, pomocou ktorého dokáže vyprodukovať tie najkrajšie zvuky. Našťastie na trh prichádza čoraz viac aplikácií, ktoré sa veľmi podobajú dojmu a výkonu týchto drahých zariadení a softvéru. Jednou z týchto aplikácií je Voice Synth, aplikácia, ktorá vám umožní skresliť hlas takmer akýmkoľvek spôsobom.

Spočiatku sa zdá byť táto aplikácia, najmä verzia pre iPhone, veľmi zaneprázdnená kvôli všetkým tlačidlám, posúvačom a svetlám. Ak si však aplikáciu naštudujete trochu viac, uvedomíte si, že je veľmi univerzálna. Môžete nahrať až 8 hlasov a po hraní s nastaveniami už nebudete vedieť rozpoznať svoj vlastný hlas.

Aplikácia má ekvalizér s 24 kanálmi (12 pre iPhone) a rôznymi predvoľbami, ktoré vám pomôžu na ceste k poznaniu vášho hlasu.

V skratke

Voice Synth je všestranná aplikácia na vysokej úrovni. Možno je aplikácia pre laika trochu príliš komplikovaná, ale na druhej strane je aplikácia pre fajnšmekra mimoriadne vhodná. Aplikácia má rozsiahly ekvalizér a všetko, čo potrebujete na skreslenie hlasu na nepoznanie.