Ako

Streamujte filmy zadarmo bez Popcorn Time

Popcorn Time je populárna služba na streamovanie filmov a seriálov, ale nie je úplne - ak vôbec - legálna. Našťastie existujú ďalšie spôsoby, ako sledovať svoje obľúbené filmy a seriály bez toho, aby ste museli byť nelegálni.

Čas popcornu

Time4Popcorn

Popcorn Time je v súčasnosti populárny program na sledovanie filmov medzi milovníkmi filmov. Logické, pretože rozsah je veľmi veľký, kvalita videa je v poriadku a rozhranie tiež vyzerá úhľadne. Popcorn Time streamuje filmy cez torrentový protokol do vášho počítača. Počas prehrávania si stiahnete malý kúsok filmu. Okrem toho obrázky automaticky zdieľate s ostatnými používateľmi. Nahrávanie a sťahovanie súborov chránených autorskými právami je zakázané. Pri prezeraní tohto programu majte na pamäti toto pravidlo. Prečítajte si tiež: Aké nebezpečné je používať Popcorn Time?

Stiahnuť

Tu si stiahnete inštalačný súbor. Existujú verzie pre Windows, OS X a Linux. Na tomto workshope predpokladáme vydanie Windows, v čase písania článku je Beta 4.2 najnovšou verziou. kliknite na Stiahnite si Beta 4.2 a otvorte súbor Popcorn-Time.exe. Skrz Ďalšie prejdete všetky kroky. Sprievodca inštaláciou sám stiahne zostávajúce súbory Popcorn Time. Nakoniec kliknite Skončiť. Zobrazí sa okno so žiadosťou o zdieľanie freeware s čo najväčším počtom ľudí. Po chvíli sa zobrazí používateľské rozhranie.

Prehrávajte filmy

Na rozdiel od klientov s bitovým tokom nevyžaduje Popcorn Time, aby ste najskôr konfigurovali všetky druhy nastavení. Napríklad nemusíte kontrolovať, či váš smerovač blokuje prenos bit-torrent. Prehrávanie filmu alebo seriálu je preto celkom jednoduché. Vyberte zaujímavý film alebo sériu a kliknite na modré tlačidlo SLEDUJTE TO TERAZ. Popcorn Time sa potom pripojí k bittorrentovej sieti. V závislosti od toho, koľko používateľov film zdieľa, sa zobrazenie obrázka môže chvíľu trvať. Určite menej populárne tituly majú niekedy dlhé čakacie doby.

nastavenie

Popcorn Time je dobre organizovaný program, ktorý vám umožní sledovať zábavné filmy a seriály bez zložitých akcií. Ak chcete mať väčšiu kontrolu, stále môžete upraviť niektoré nastavenia. Kliknite vpravo hore nastavenie (ikona ozubeného kolesa). Pri časti Predvolený jazyk v prípade potreby upravte jazyk. Momentálne bohužiaľ neexistuje holandský preklad, ale môžete si napríklad nastaviť jazyk na nemčinu alebo francúzštinu, ak vám to vyhovuje viac ako angličtinu. Popcorn Time zakaždým stiahne kúsok z bittorrentovej siete do vášho počítača. Včela Priečinok cache v prípade potreby vyberte iný priečinok na ukladanie.

Pripojenie VPN

Prostredníctvom služby Popcorn Time sa ponúkajú hlavne súbory chránené autorskými právami. Oficiálne nemáte oprávnenie sťahovať a zdieľať tieto filmy s ostatnými používateľmi. Aj keď je malá šanca, že organizácie pre autorské práva budú hromadne žalovať členov Popcorn Time, pre istotu používajte program anonymne. Popcorn Time dokáže pripojiť váš počítač k sieti VPN. Pretože váš internetový prenos potom prechádza cez zabezpečené pripojenie, ste úplne anonymní. Kliknite hore VPN (ikona zámku) a Pripojte sa na aktiváciu funkcie.