Novinky

Kiwi pre Gmail: Všetko od Googlu na jednom mieste

Ako vášnivý používateľ služby Gmail s viacerými účtami viete, aké náročné môže byť prepínanie medzi všetkými službami Google zakaždým. Pohodlné by malo byť neustále prihlásenie a odhlásenie. A môžete, s Kiwi pre Gmail. Tento softvér vám umožňuje spravovať všetky služby Google v rovnakom rozhraní.

Kiwi pre Gmail je pre počítače Mac už nejaký čas k dispozícii, ale v poslednej dobe je softvér k dispozícii aj pre Windows. Tento program má čo ponúknuť, ale najdôležitejšie je, že je to pekný domov pre všetky vaše rôzne účty. Nenechajte túto funkciu zadarmo. Môžete si vyskúšať Kiwi s viacerými účtami Gmail zadarmo na 30 dní. Potom vás to bude stáť 9,99 dolárov ročne. Ak to nechcete platiť, automaticky sa vrátite späť k verzii Lite. K tomu je možné prepojiť iba jeden účet.

Stiahnite a nainštalujte si Kiwi pre Gmail

Stiahnite si Kiwi pre Gmail a spustite inštalačný súbor. Okamžite si všimnete, že na pracovnú plochu sú umiestnené všetky druhy odkazov, ktoré môžete podľa potreby odstrániť. Najskôr máte pred sebou niekoľko úvodných obrazoviek, ktoré zvýrazňujú všetky funkcie kivi. Stále stlačte Ďalšie kým nebude program skutočne nainštalovaný.

Kiwi vás teraz požiada, aby ste sa prihlásili pomocou svojho účtu Gmail. Urobte to pomocou svojej obvyklej e-mailovej adresy a hesla. Ak máte zapnuté dvojstupňové overenie, musíte tiež zadať kód, ktorý sa odošle textovou správou. Nakoniec stlačte Povoliť umožniť Kiwi prístup k vášmu účtu. Je to nevyhnutné, aby softvér mohol správne vykonávať svoju prácu ako e-mailový klient.

Pravdepodobne si všimnete, že v Gmaile začnú zvoniť rôzne poplašné zvony. Dostanete správu, že váš účet je prihlásený pomocou nového zariadenia, a zobrazí sa otázka, či je to správne. Nebojte sa, toto všetko patrí k tomu a môžete to v podstate ignorovať. Po týchto krokoch sa ocitnete vo svojej dôveryhodnej doručenej pošte, ktorá v podstate funguje rovnako ako Gmail vo vašom prehliadači.

Pridajte a spravujte viac účtov

Predtým, ako otestujeme Kiwi, pridajme si hneď ďalší účet Gmail. Koniec koncov, to je pravdepodobne dôvod, prečo o tomto programe vôbec uvažujete. Kliknutím na ikonu radaru vľavo dole získate prístup k nastaveniam. nižšie Účty vidíš Pridať účet stáť. Hneď ako na ňu kliknete, proces prihlásenia sa začne znova. Prejdite si to rovnakým spôsobom ako predtým, ale samozrejme s iným účtom.

Len čo sa to stane, vpravo hore sa zobrazia dve ikony obálky. Kliknutím na ňu prechádzate z jednej doručenej pošty do druhej. nižšie Účty určujete farbu na kartu / účet, ale čo je dôležitejšie: tiež z ktorého účtu chcete dostávať upozornenia na plochu a aký zvuk by mal vydávať. Po výbere iného zvuku pre každý účet budete okamžite počuť, na ktorú adresu ste dostali e-mail.

Drive, Docs, Sheets ...

No, čo iné môžete robiť s kivi? Nájdete napríklad aj odkazy na súbory na Disku. Vľavo vidíte zvislý pruh so všetkými druhmi ikon. Zhora nadol: vaša doručená pošta, váš kalendár Google a vaše kontakty. Potom váš Disk Google, vaše dokumenty, tabuľky a prezentácie. A pod tým: zostavte nový e-mail, vytvorte novú schôdzku v kalendári, vytvorte nový dokument, tabuľku alebo prezentáciu.

Úplne dole vidíte ikonu mesiaca, to je Nevyrušujterežim. Užitočné, ak sa chystáte pozerať film alebo hrať hry bez toho, aby vás rušili oznámenia o nových e-mailoch.

Všimli ste si, že každé tlačidlo otvára samostatné okno. Je to užitočné, pretože môžete mať ľahko dva dokumenty vedľa seba alebo si prečítať e-mail, keď máte otvorenú tabuľku.

Tipy a triky kivi

Na záver niekoľko rád. Kiwi je jedným z mála programov, ktoré sa po inštalácii nespustia automaticky, čo je pre tento softvér obzvlášť užitočné. Tak choď na nastavenie, Všeobecné a začiarknite túto možnosť Začať prihlásením On.

Ďalšou výhodou skutočnosti, že Kiwi je samostatný program, ktorý vo vašom prehliadači beží namiesto systému Gmail namiesto systému Gmail, je to, že môžete kedykoľvek vytvoriť novú poštu pomocou nasledujúcej klávesovej skratky: Ctrl + Alt + kláves Windows + M. Kiwi pre to nemusí byť otvorené, funguje to všade od Windows.

Týmto spôsobom môžete tiež rýchlo vytvoriť novú schôdzku v Kalendári. Používate na to skratku Ctrl + Alt + kláves Windows + E.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found