Ako

Takto vyťažíte z aplikácie Ľudia v systéme Windows 10 maximum

Aplikácia Ľudia v systéme Windows 10 je veľmi užitočná, keď viete, ako ju používať. Tu vysvetľujeme, ako z toho vyťažiť maximum.

Aplikácia Ľudia v systéme Windows 10 obsahuje vaše kontakty, ktoré sú potom integrované do ďalších aplikácií, napríklad do pošty a kalendára. V samotnej aplikácii Ľudia môžete pridávať, prepájať, upravovať a mazať kontakty. Prečítajte si tiež: Vyrobte si Windows 10 úplne podľa seba pomocou týchto 14 tipov.

Zobraziť a pridať kontakty

Pri prvom otvorení aplikácie Ľudia je pravdepodobné, že uvidíte iba niektoré zo svojich kontaktov. Ak chcete synchronizovať kontakty z určitých aplikácií alebo služieb s aplikáciou Ľudia, môžete pridať účty pod Nastavenia> Účty> Pridať účet.

Ak nechcete, aby sa zobrazovali kontakty z konkrétneho pridaného účtu, môžete ich skryť Nastavenia> Možnosti. nižšie Zobraziť iba tieto kontakty môžete zrušiť začiarknutie služieb, ktoré chcete skryť.

Kontakty je tiež možné pridať samostatne alebo priamo z e-mailovej správy do aplikácie Ľudia.

Prepojiť položky

Často sa stáva, že rovnaká osoba nastúpi vo viacerých zmenách, takže je prítomných niekoľko profilov. Napríklad, keď ste si niekoho pridali na Skype, zatiaľ máte jeho e-mailovú adresu a telefónne číslo. Tieto samostatné profily môžete prepojiť, takže pre každú osobu sa zobrazí iba jeden profil so všetkými kontaktnými údajmi.

Kliknite na ikonu s dvoma odkazmi. Potom sa zobrazí zoznam už prepojených profilov (ak existujú) a zoznam návrhov. Tieto návrhy sú založené na zhode informácií v profiloch. Profily je možné tiež odpojiť.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found