Ako

Stiahnite si všetky odkazy na stránke pomocou DownThemAll

Niekedy narazíte na web plný užitočných súborov. Zvážte napríklad staré časopisy alebo iné typy dokumentácie vo formáte PDF. Stiahnutie všetkých týchto kliknutí po kliknutí je pomerne veľa práce. To môže byť oveľa jednoduchšie s doplnkom DownThemAll pre Firefox.

Môže to byť šport, keď si vytvoríte vlastnú knižnicu tém, ktorá vás zaujíma. Zvážte napríklad zbierku konštrukčných výkresov pre modely lietadiel. Alebo celú zbierku dokumentov PDF na konkrétnu tému. Teraz by internet nebol internetom, keby neexistovali ľudia, ktorí majú viac alebo menej rovnaké hobby alebo záujmy ako vy. A tak pravidelne narazíte na nádherné webové stránky nabité dokumentáciou alebo inými typmi súborov, ktoré by ste si chceli prečítať na tablete alebo počítači. Najlepšie lokálne, aby ste ich mohli neskôr použiť, aj keď pôvodná stránka už neexistuje. Prehliadač Firefox v kombinácii s doplnkom DownThemAll veľmi uľahčuje sťahovanie celého zoznamu súborov z webovej stránky.

inštalovať

DownThemAll sa ľahko používa. Spustite Firefox a odtiaľ si stiahnite a nainštalujte doplnok. Po kliknutí na Pridať Po nainštalovaní doplnku Firefox nainstalujete doplnok. Po dokončení kliknite pravým tlačidlom myši na panel s nástrojmi v pravom hornom rohu okna prehliadača Firefox. V kontextovej ponuke kliknite na položku Prispôsobiť. Presuňte ikonu DownThemAll na prázdne miesto na paneli nástrojov. Potom kliknite na Ukončiť Prispôsobiť.

Jednoduché použitie

Odteraz to všetko funguje veľmi jednoducho. Otvorte stránku s dobrou zbierkou odkazov na súbory PDF. Potom kliknite na novo pridané tlačidlo a otvorí sa hlavné okno DownThemAll. V zásade doplnok detekuje všetok dostupný obsah skrytý za odkazmi. Požadované dokumenty a súbory môžete vybrať zo zoznamu v hornej časti. Môže tiež spadnúť rýchlejšie Filtrovať vyberte požadovaný typ súboru. Ak je to potrebné, vyberte iný priečinok ako predvolený a kliknite na tlačidlo Štart!. Tam prichádzajú vaše súbory. Rýchlosť sťahovania závisí od toho, čo webový server ponúka. Menšie stránky sú často o niečo pomalšie.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found