Ako

Ako vytlačím svoje fotografie z Instagramu?

Áno. Je tiež pekné občas tlačiť fotografie, len kvôli tomu. Skôr ako sa dozviete, pekné snímky skončia v stratenom priečinku „Stále sa pozerá na rok 2012“ na záložnom externom pevnom disku. V Printagreat majú pekné, ale nie lacné riešenie.

Problém priemerného farmára s online fotografiami, keď chcete tlačiť svoje fotografie z Instagramu, spočíva v tom, že orezanie sa vykonáva automaticky v štandardnom formáte. Môžete tiež navštíviť HEMA pre fotoknihy s rozmermi 10x10, ale to je menej fantazijné ako Printagreat; holandská spoločnosť niekoľkých študentov, ktorí sa nudili.

1 Začíname s Printagreat

Každý, kto navštívi stránku ako existujúci používateľ Instagramu, sa bude cítiť vítaný: vzhľad webovej stránky Printagreat má z hľadiska atmosféry pomerne veľa podobností s Instagramom. Stránka je tiež veľmi prístupná. V niekoľkých praktických krokoch ste si za 5 minút objednali súbor jednotlivých fotografií s 10 alebo 20 fotografiami na Instagrame, ktoré si môžete vybrať jednoduchým prepojením svojho účtu s Printagreat. Na stránke si môžete prečítať:

„Nechajte si ľahko a rýchlo vytlačiť svoje obľúbené fotografie z instagramu. To je to, za čím si stojíme. Skvelé výtlačky, doprava zdarma a rýchle dodanie. Premeňte svoje najkrajšie fotografie na instagrame na hmatateľné spomienky. Snap. Tlač. Skvelé. “

Keď sa pozriem na svoju vlastnú zbierku, sú to hlavne rodinné fotografie, ktoré fotím pomocou Instagramu. Sada samostatných fotografií by sa teda mohla stať príjemným darčekom pre jedného alebo druhého člena rodiny.

Najskôr prepojte svoj účet Instagram poskytnutím prístupu Printagreat. Ak sa chystáte zostaviť svoju vlastnú zbierku, môžete si vybrať z existujúceho streamu fotografií zo svojho účtu Instagram. Môžete si vybrať sadu s 10 fotografiami alebo jednu s 20 fotografiami. Skladanie fotografií na tlač je hračkou a je veľmi intuitívne.

V treťom kroku musíte zadať svoju adresu a zvoliť spôsob platby. Printagreat ponúka možnosť platiť pomocou iDeal, Mistercash, Direct-Ebanking / Sofort banking a Paypal. Platba kreditnou kartou je možnosťou v rámci modulu Paypal.

A potom ste hotoví. Neplatíte žiadne náklady na dopravu, fotografie sú vytlačené na matnom lesklom fotografickom papieri a ľudia v pozadí spoločnosti Printagreat zdôrazňujú, že vašu objednávku môžete očakávať do jedného alebo dvoch dní.

Záver

Stránka vyzerá dobre, výber fotografií je hračkou, zmena výberu a spracovanie vašej objednávky je úplne v poriadku. Myslím, že cena je trochu vysoká: ak vidíte, čo dostanete za rovnaké peniaze v HEMA, potom by ste Printagreat veľmi dlho predpovedali. Iba: užívateľská príjemnosť komponovania na webovej stránke HEMA je taká zlá, že by sa mohlo stať, že to Printagreat dokončí úplne.