Ako

10 zábavných vecí, ktoré môžete povedať Asistentovi Google

Keďže Google Assistant bol minulý rok k dispozícii v holandčine, často sa používa na večierkoch. Chváli sa tým, ako dokáže stlmiť svetlo, ale aj zmyslom pre humor. Aké sú vtipné reakcie na provokáciu od Asistenta Google?

Ahoj Google, ako vyzeráš?

V Holandsku má Google Assistant zatiaľ na výber iba trochu jednotvárny ženský hlas. Našťastie neznie ako neslávne známa fialová opica BonziBuddy z minulosti, ale stále jednoznačne ako robot. Vyzerá však ako tá fialová opica? Najlepšie vám dokáže odpovedať sama.

Ahoj Google, krištáľová guľa

Google má samozrejme nesmierne pôsobivé umelé znalosti, ktoré sú navyše mimoriadne inteligentné pomocou strojového učenia. Dosiahol však Google už bod, keď vidí aj do budúcnosti? Vyhrajte hazard a povedzte asistentovi „krištáľovú guľu“.

Ahoj Google, Hodor

Ôsma a posledná sezóna známeho televízneho seriálu (a knižných sérií) Hra o tróny sa má čoskoro začať a pravdepodobne by ste sa na ňu opäť chceli dobre naladiť. Tesne predtým, ako sa spustí bombastický soundtrack, rýchlo povedzte Asistentovi Google „Hodor“ a môžete sa zasmiať a vyraziť na poslednú míľu tejto mega populárnej fantasy série.

Ahoj Google, máš nejaké domáce zvieratá?

Aj keď existujú ľudia, ktorí považujú samotnú asistentku Google za akési domáce zviera, môžete sa jej tiež opýtať, či ich má ...

Ahoj Google, čo robíš pred spaním?

Podľa všetkých vedeckých časopisov by sme sa nemali pred spaním pozerať na svoje obrazovky, ale ak nemôžete spať a potrebujete tip, môžete sa kedykoľvek opýtať spoločnosti Google. Extra tip: opýtajte sa tiež na jej rannú rutinu.

Ahoj Google, môžeš pre mňa rapovať?

Aj keď je Alexa od Amazonu chválená hlavne za jej rapové schopnosti, zdá sa, že Google Assistant dokáže aj pomocou slov vykúzliť parádny kúsok. Môže to prevýšiť tieto rapové schopnosti Alexa?

Ahoj Google, aká je tvoja obľúbená séria?

Ak ste niekým, kto sa obáva, že jedného dňa ovládnu roboty svet, potom by ste mali radšej túto otázku položiť pomocníkovi Google. Ak máte radi čierny humor, položte otázku.

Ahoj Google, povedz strašidelný príbeh

Skutočný strašidelný príbeh vyrozprávaný Asistentom Google? Ak ju už teraz trochu poznáš, potom vieš, že sa jej obzvlášť páči zvláštny vtip.

Ahoj Google, prekvap ma

Google Assistant má internet ako svoj nevyčerpateľný zdroj informácií. Ak ju požiadate, aby vás prekvapila, jednoducho naskočí niečo zaujímavé.

Ahoj Google, nevadí ti čítať?

Dúfajme, že sa vám všetky vyššie uvedené tipy páčili, navyše: všetko si môžete prečítať?

Existuje oveľa viac zábavných príkazov, ktoré Google Assistant dáva, napríklad pozrite sa na obrazovku s komentármi v telefóne. Už dostanete veľa ďalších zábavných tipov na diskusiu s hlasovým asistentom. Spoločnosti tiež často majú v rámci Asistenta Google pomocníkov, ktorí sú plní šikovných odpovedí a takzvaných veľkonočných vajíčok.