Ako

Odstrániť panel s nástrojmi

Mnoho programov inštaluje nepotrebné panely s nástrojmi v prehliadači Internet Explorer alebo Firefox, ak nesprávne zaškrtnete políčko. Našťastie sa tieto panely nástrojov dajú ľahko odstrániť.

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa zbaviť nežiaduceho panela s nástrojmi. Napríklad väčšina panelov nástrojov vo Firefoxe je nainštalovaná ako doplnok. Odstráňte ho tak, že prejdete do ponuky Nástroje / Doplnky a vyberiete možnosť Odinštalovať.

Používatelia prehliadača Internet Explorer sa môžu panelov nástrojov zbaviť tak, že v ovládacom paneli pridajú alebo odstránia programy. Potom na nechcenom paneli s nástrojmi vyberte príkaz Odstrániť. Ak nič iné nepomáha a váš prehliadač pracuje správne, otvorte Internet Explorer a choďte na Nástroje / Možnosti internetu. Otvorte kartu Rozšírené a kliknite na tlačidlo Obnoviť. Poznámka: táto akcia obnoví program Internet Explorer a odstráni všetky vlastné nastavenia!

Odstránenie panela s nástrojmi je možné vykonať pomocou položky Pridať alebo Odstrániť programy v ovládacom paneli alebo vo Firefoxe pomocou možnosti Doplnky.