Ako

Rýchlo na rozdiel od mnohých stránok na Facebooku

Za tie roky ste nepochybne klikli na „Páči sa mi to“ na mnohých stránkach. Nie je na tom nič zlé, ale vaša časová os sa časom veľmi znečistí príspevkami, na ktoré nečakáte. Vedeli ste však, že existuje spôsob, ako sa rýchlo líšiť od všetkých týchto stránok?

Mohli by ste si myslieť, že táto možnosť nie je na Facebooku vôbec dostupná, ale to je presne to, čo sociálna sieť chce. Musí vám samozrejme ponúkať túto možnosť, ale radšej by ste, aby ste nesledovali všetky druhy stránok, pretože sledovanie a lajkovanie je presne ten motor, na ktorom Facebook beží. Je to však možné.

Nepáči sa mi stránky

Na rozdiel od hromadných stránok musíte jednoducho vedieť, kam máte ísť. Prihláste sa do svojho účtu na Facebooku a kliknite na meno vášho profilu v ľavom hornom rohu. Potom uvidíte tlačidlo s názvom vpravo hore Zobraziť denník aktivít. Kliknite na toto.

Na prvý pohľad teda neexistuje žiadne tlačidlo na zrušenie označenia Páči sa mi.

Teraz uvidíte prehľad všetkých aktivít, ktoré ste nedávno vyvinuli. Výborne, ale hľadáme iba stránky a vľavo nájdete príslušnú možnosť Páči sa mi. Hneď ako na ňu kliknete, objaví sa požadovaná možnosť (je skutočne skrytá) s názvom Stránky a záujmy. Kliknite na toto a uvidíte rozsiahly zoznam stránok, ktoré sa vám páčia.

Vedľa každej stránky uvidíte ikonu so štetcom. Ak na toto kliknete, môžete si zvoliť túto možnosť Už ma to nebaví. Týmto spôsobom môžete rýchlo vyčistiť zoznam stránok, ktoré sa vám páčia, a vaša časová os na Facebooku sa okamžite zlepší.

Možnosť označenia nepáči sa mi na stránkach je skrytá v denníku aktivít.