Ako

Zrušenie predplatného aplikácie v Androide

Stiahli ste si aplikáciu, ktorá si každý mesiac pýta určitú sumu, a chcete teraz zrušiť predplatné v Androide na svojom smartfóne alebo tablete? To potom nie je často ľahké nájsť v samotnej aplikácii alebo dokonca nemožné nájsť vôbec. Predplatné aplikácie však môžete zrušiť pomocou niekoľkých jednoduchých krokov v Obchode Google Play.

Najskôr je dôležité poznamenať, že jednoduché odstránenie aplikácie nie je to isté ako zrušenie predplatného aplikácie. Týmto iba roztiahnete aplikáciu, zatiaľ čo poplatok za predplatné sa z vášho účtu ešte odpíše. Samotné zrušenie v aplikácii tiež často nie je možné, pretože predplatné sa organizuje prostredníctvom Obchodu Play.

Zrušte predplatné aplikácie v obchode Playstore

Ak chcete zrušiť svoje predplatné, najskôr prejdite do Obchodu Play. Domovská stránka Obchodu Play má v ľavom hornom rohu tri pomlčky. Klepnite na toto, ponuka sa teraz rozvinie. Uistite sa, že ste prihlásení so správnym účtom. V tomto menu vidíte predplatné stáť. Klepnite na toto. Tu uvidíte prehľad aplikácií, pomocou ktorých ste si predplatili službu.

Nájdete tu tiež informácie o tom, koľko stojí predplatné a kedy sa uskutoční nová platba.

Klepnutím na príslušné predplatné môžete predplatné spravovať. Predplatné môžete tiež zrušiť tu. Túto možnosť nájdete v dolnej časti prehľadu. Potom sa vás opýta, aký je dôvod vášho zrušenia. Keď to uvediete, predplatné aplikácie bolo úspešne zrušené. Potvrdenie o tom dostanete e-mailom. Poplatok za predplatné sa už neodpíše.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found