Ako

Získajte späť úložný priestor na OneDrive

Nie je to tak dávno, čo spoločnosť Microsoft posypala úložnú kapacitu. Ako používateľ by ste mohli ľahko nahrabať spolu 15 GB. Spoločnosť sa k tomu ale teraz vracia a berie vám ďalších 10 GB. Čo teraz?

Vieme si predstaviť, že to bude na vašu strechu padať celkom surové, ak budete vo veľkom využívať OneDrive, koniec koncov stratíte veľkú časť svojej úložnej kapacity. Našťastie existujú spôsoby, ako úložnú kapacitu spoločnosti Microsoft opäť rozšíriť. Prečítajte si tiež: Optimalizujte svoj OneDrive v 3 krokoch.

Pozvať priateľov

Každý účet OneDrive má konkrétny (a osobný) odkaz na sprostredkovanie. Keď tento odkaz pošlete priateľom, rodine alebo komukoľvek inému a daná osoba si prostredníctvom vášho odkazu vezme účet OneDrive, získate 500 MB zadarmo. Takto môžete zadarmo získať ohromných 10 GB, čo je zhodou okolností presne to množstvo, ktoré od vás spoločnosť Microsoft vzala. Musíte samozrejme získať 20 priateľov. Svoj osobný odkaz nájdete na OneDrive kliknutím na ikonu ozubeného kolieska a na ikonu Možnosti a potom / Spravovať úložisko ísť.

Zaplať

Nie je to ideálne, ale samozrejme sa môžete vždy rozhodnúť, že za ďalšiu úložnú kapacitu jednoducho zaplatíte. Za to neplatíte rekordnú cenu. S OneDrive získate úložnú kapacitu 50 GB za 2 eurá mesačne. Mimochodom, ak si predplatíte Office 365, získate úložnú kapacitu minimálne 1 TB.

Konkurentovi

Nechcete sa odvolať a nechcete platiť? Potom môžete samozrejme vždy prejsť na konkurenciu. Jedinou nevýhodou je, že služby ako Dropbox vám poskytujú „iba“ 2 GB zadarmo. Najlepšou alternatívou je v súčasnosti Disk Google, kde získate iba 15 GB zadarmo, ako napríklad s OneDrive. Nevýhodou je samozrejme to, že vám bude chýbať integrácia OneDrive s Windows.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found