Preskúmanie

CyberLink Media Suite 8 Ultra

Ak máte v systéme veľa rôznych médií, často strácate veľa peňazí za mnoho rôznych programov. CyberLink Media Suite 8 Ultra spája niekoľko programov do jedného balíka, čo eliminuje potrebu rôznych aplikácií upravovať fotografie a videá, napaľovať disky CD atď.

Media Suite 8 Ultra od spoločnosti Cyberlink je kolekcia desiatich komplexných programov, ktoré poskytujú asi päť GB miesta na pevnom disku a značný čas na inštaláciu. Prostredníctvom šikovného PowerStarteru môžete okamžite presne určiť, čo máte robiť. Spoločnosť CyberLink rozdelila aplikáciu Media Suite 8 Ultra do siedmich hlavných kategórií: hudba, prehrávač filmov, dáta, fotografie, video, kopírovanie a zálohovanie a pomocné programy. Po výbere hlavnej kategórie môžete ďalej určiť, čo konkrétne chcete robiť. Napríklad ponuka Fotografie umožňuje spravovať, upravovať a retušovať vaše fotografie, vytvárať prezentácie alebo publikovať obrázky priamo na Flickr alebo Facebook. Napríklad na karte Hudba sa zobrazí otázka, či chcete vytvoriť zvukový disk, disk MP3 alebo WMA, konvertovať zvukové disky CD, prevádzať zvukové súbory alebo upravovať zvukové klipy.

Vďaka PowerStarter získate praktický prehľad o rôznych možnostiach.

Viac ako 40 úloh

Keď vyberiete akciu z ponuky PowerStarter, CyberLink okamžite spustí potrebný program. Môžete napríklad spravovať fotografie a videá s MediaShow, upravovať videoklipy pomocou PowerDirector a PowerProducer, sledovať filmy cez PowerDVD, upravovať zvuk pomocou WaveEditor, napaľovať disky, písať obrázky a kopírovať hudobné CD pomocou Power2Go, zálohovať pomocou PowerBackup, kopírovať DVD pomocou PowerDVD Kopírujte, navrhujte a tlačte štítky pomocou LabelPrint. Spolu je s týmto balíkom k dispozícii viac ako 40 úloh. Prostredníctvom tlačidla Aktualizovať uvidíte, s ktorými verziami rôznych programov pracujete. Bezplatné aktualizácie a všetky aktualizácie sú uvedené v prehľadnej tabuľke.

Existuje novšia verzia Power2Go? Potom môžete pomocou tejto obrazovky okamžite vykonať aktualizáciu alebo aktualizáciu.

Záver

CyberLink Media Suite 8 Ultra je impozantným konkurentom pre Nero Multimedia Suite 10. Tieto dva balíčky majú takmer rovnaké schopnosti pod kapotou. Najväčším nedostatkom tohto balíka Cyberlink (na rozdiel od sady Nero) je nedostatok holandskej verzie. U niektorých používateľov môže nákup závisieť od toho. Media Suite 8 Ultra je navyše veľmi užívateľsky príjemný program s mnohými funkciami pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Čo sa týka úpravy fotografií a videa, balíček boduje dobre, respektíve veľmi dobre, ale čo sa týka audiokonverzie, Media Suite 8 Ultra zhodí pár stehov. Napríklad je možné prevádzať iba vaše hudobné súbory do formátu MP3, WAV alebo WMA.

Najdrahšiu verziu Ultra sme vyskúšali v tomto článku. CyberLink ponúka aj verziu Pro a Centra za 69,99 eur, respektíve 89,99 eur. V tomto porovnávacom prehľade vidíte, ktorá verzia je pre vás najzaujímavejšia.

CyberLink Media Suite 8 Ultra

cena 119,99 eur

Jazyk Angličtina

Stiahnuť ▼ 1,1 GB

Skúšobná verzia 30 dní (s obmedzeniami pre strih a konverziu videa)

OS Windows XP / Vista / 7

Požiadavky na systém Pentium 4, 1 GB RAM, 5 GB miesta na pevnom disku

Tvorca CyberLink

Rozsudok 7/10

Pros

Pekné rozhranie

Veľmi kompletný apartmán

PowerStarter

Negatíva

Žiadna holandská verzia

Z hľadiska audiokonverzie obmedzené

Inštalácia trvá dlho