Preskúmanie

5 alternatív k Netflixu

Podľa mnohých je Netflix jedným z najväčších vynálezov od krájaného chleba. Vďaka obrovskej škále kvalitných (a zbohom, aj menej dobrých) filmov, seriálov a dokumentov môžete ísť ešte ďaleko dopredu. Máte však „vypnutý“ Netflix alebo ste pripravení na niečo iné? Potom existuje veľa alternatív, napríklad päť nižšie.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video je veľmi podobný Netflixu a okrem vlastnej produkcie má aj rozsiahlu škálu filmov a seriálov od tretích strán. Prime stojí 5,99 eura mesačne a vďaka ďalším službám Amazonu vám poskytuje všetky výhody.

Videoland

Spoločnosť Videoland (vlastnená spoločnosťou RTL od roku 2013) ponúka veľa holandských seriálov, filmov a dokumentov. Táto služba tiež zobrazuje produkciu RTL, ktorá bude v hlavnej televízii k dispozícii až neskôr. Platíte 8,99 eura mesačne.

NLViz

NLZiet je iniciatívou NPO, RTL a SBS a obsahuje takmer všetky programy týchto strán. Nie sú k dispozícii žiadne filmy alebo seriály; služba vám umožní sledovať televízne programy kedykoľvek budete chcieť a stojí 7,95 eura mesačne.

Disney Plus

Disney Plus začne budúci rok v Holandsku za 6,99 eura mesačne. Táto služba dostane všetky Disney klasiky a filmy a seriály od Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a 21st Century Fox.

Apple TV Plus

Apple TV Plus bude k dispozícii na jeseň tohto roku za neznámu mesačnú sumu a bude dostávať množstvo vlastných relácií, seriálov a dokumentov. Taktiež sa objaví obsah od iných strán, neočakávajte však ponuku podobnú Netflixu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found