Preskúmanie

Správca sťahovania z Internetu 5.19

Akcelerátory sťahovania majú krátku dobu veľkú pridanú hodnotu v ére, keď si ľudia sťahovali súbory z internetu pomocou telefonického pripojenia. Dnes potreba tohto typu softvéru utíchla. Napriek tomu môže akcelerátor sťahovania stále poskytovať výhody.

Ak máte rýchle pripojenie na internet, nepotrebujete pri sťahovaní malých súborov veľa trpezlivosti. Správca sťahovania môže v takom prípade dokonca zlyhať, pretože malý súbor sa stiahne rýchlejšie, ako je obsiahnutý v správcovi sťahovania. Našťastie je veľa možné nastaviť v programe Internet Download Manager, aby ste ušetrili podráždenie, napríklad ktoré typy súborov by ste mali ignorovať, z ktorých správcov by preberanie stránok nemal preberať, plánovanie sťahovania a uprednostňovanie sťahovania vo fronte. ... Aj pre tých, ktorí stále používajú staromódne vytáčané pripojenie (stále existuje?), Existujú možnosti vytáčaného pripojenia, ktoré je možné upraviť.

Správca sťahovania z Internetu rozdeľuje súbor počas sťahovania na malé časti.

Výhodou sťahovania cez prehliadač je, že Správca sťahovania z Internetu zvláda aj správu účtov. Môžete zadať svoje prihlasovacie meno a heslo pre stránku na stiahnutie, aby ste mohli v sťahovaní pokračovať aj po reštarte. V porovnaní s prehľadávačmi existujú aj nevýhody. Je napríklad oveľa príjemnejšie, ak sa softvér dokáže vnoriť do prehliadača, napríklad ako doplnok (napríklad Down Them All for Firefox). Teraz je tento správca sťahovania iba mierne vypnutý a je ľahko prehliadnuteľný. Po inštalácii bude tiež zmätený prehliadač Google Chrome. Napríklad pri návšteve článku od Nu.nl má prehliadač zrazu v pláne vložiť do sťahovania tlačidlo „Páči sa mi to“. Návšteva Twitteru sa stáva úplne zvláštnou, namiesto návštevy webu prehliadač umiestnil do fronty súbor bez prípony „download“. Po vypnutí spolupráce s prehliadačom Chrome v správcovi problém náhle zmizol. Našťastie sme sa s týmto problémom nestretli v iných prehliadačoch.

Vyšší prevodový stupeň

Hlavnou úlohou správcu sťahovania z Internetu (konkrétne urýchlenie sťahovania) je zabezpečenie správneho fungovania programu. Technológia za vyšším prevodom rozdeľuje ukladaný súbor na niekoľko častí, ktoré sa sťahujú osobitne. Počas testu, kde sme stiahli 700 MB súbor, stačilo správcovi sťahovania z Internetu iba šesť minút konštantnou rýchlosťou okolo 2 MB za sekundu. Keď sme si ten istý súbor stiahli z prehliadača, potrebovali sme viac času, rýchlosť kolísala okolo 1,7 MB za sekundu a súbor bol prijatý do ôsmich minút. Nie príliš veľké rozdiely, ale pre fanatických sťahovačov alebo frustrovaných sťahovačov s pomalým pripojením to má význam.

Na záver možno povedať, že Správca sťahovania z Internetu osloví malú skupinu používateľov internetu. Väčšina sťahovačov nebude mať veľa výhod, takže nebudú odstránené nepríjemnosti spojené s programom vedľa prehliadača.

Správca sťahovania z Internetu 5.19

cena 24,95 dolárov (približne 18,50 eura)

Jazyk Holandsky

Stiahnuť ▼ 3,05 MB

Skúšobná verzia 30 dní

OS Windows 2000 / XP / Vista / 7

Požiadavky na systém Neznáme

Tvorca Tonec Inc.

Rozsudok 6/10

Pros

Sťahujte rýchlejšie

Veľa možností a nastavení

Negatíva

Nie je integrovaný v prehliadači

Spolupráca s prehliadačom Chrome má veľa chýb

Bezpečnosť

Žiadny z približne 40 antivírusových programov nevidel v inštalačnom súbore nič podozrivé. Pokiaľ v čase zverejnenia môžeme zistiť, je bezpečné stiahnuť inštalačný súbor. Ďalšie informácie nájdete v úplnej správe o detekcii na webe VirusTotal.com. Ak je teraz k dispozícii nová verzia softvéru, môžete súbor kedykoľvek znova prehľadať prostredníctvom servera VirusTotal.com.