Preskúmanie

Swapchat: Snapchat pre Windows Phone

Snapchat, je to pravdepodobne jeden z najväčších sociálnych médií hypes roku 2013. Princíp je jednoduchý, urobíte fotografiu alebo video, niečo na ňu napíšete alebo nakreslíte a pošlete svojim priateľom alebo niekomu zvláštnemu. Príjemcovia si potom môžu vašu správu pozrieť iba na pár sekúnd, kým sa automaticky neodstráni. So Swapchatom môžu s týmto začať tiež používatelia Windows Phone.

Swapchat je neoficiálna aplikácia pre majiteľov Windows Phone, ktorá vám umožňuje posielať fotografie a videá cez Snapchat. Keďže oficiálna aplikácia Snapchat je k dispozícii iba pre Android a iOS, vznikol Swapchat.

Aj keď Swapchat nepochádza od tvorcov pôvodného Snapchatu, aplikácia je veľmi podobná jeho veľkému bratovi. Napríklad rozhranie sa skladá z niečoho viac ako tlačidla fotoaparátu a niekoľkých tlačidiel na úpravu nastavení aplikácie a prezeranie do zoznamu priateľov. Po odfotení je tiež možné poskytnúť jej text alebo k nej niečo pridať. Swapchat sa bohužiaľ musí zaobísť bez možnosti odosielať videá. Môžete to dostať.

Na Windows Marketplace sú k dispozícii dve verzie Swapchatu. Bezplatná verzia s reklamami a bezplatná verzia bez reklám.

V skratke

Swapchat je neoficiálna aplikácia Snapchat pre používateľov Windows Phone. Aplikácia je vo všetkých ohľadoch veľmi podobná oficiálnej aplikácii, musí sa však zaobísť bez možnosti odosielať videá.

Skóre 8/10

Cena: Zadarmo, 2,69 €

K dispozícii pre: Windows Phone

Stiahnite si Swapchat na Windows Marketplace