Ako

Prisma pre Android a iOS premení každú fotografiu na umelecké dielo

Už vás nebaví vidieť stále tie isté filtre? V tomto článku diskutujeme o aplikácii Prisma, ktorá sa mierne líši od aplikácie Instagram a všetkých ďalších bežne používaných aplikácií.

Instagram a podobne je veľká zábava pridávať k svojim fotografiám filtre, ale po čase ste to akosi videli a chcete hľadať niečo iné. Prisma je zábavná aplikácia so všetkými druhmi nových filtrov pre vaše fotografie. Prečítajte si tiež: 22 tipov, ako vyťažiť z Instagramu maximum.

Teraz je k dispozícii verzia Prisma pre iOS a Android. Pri sťahovaní buďte opatrní, pretože existujú aj aplikácie od iných vývojárov ako Prisma Labs Inc. ktoré majú aplikáciu s rovnakým názvom.

S programom Prisma môžete priamo používať fotoaparát alebo upravovať fotografie z fotoaparátu. Prisma automaticky ořízne všetky vaše fotografie, takže je lepšie najskôr nasnímať fotografiu v plnej veľkosti a potom ju pomocou aplikácie Prisma upraviť.

Použiť filtre

Prisma uľahčuje použitie filtrov na vaše fotografie, aby vyzerali krásne, zábavné a zaujímavé. Ak chcete vidieť výsledok, musíte prechádzať rôznymi možnosťami.

Môžete si tiež zvoliť, ako silno by sa mal filter použiť, aby ste dosiahli jemnejší efekt.

Upravovať a zdieľať

K vašej fotografii sa automaticky pridá vodoznak Prisma. Ak to nechcete, môžete túto možnosť ľahko deaktivovať.

Filtre spoločnosti Prisma fungujú obzvlášť dobre pri fotografiách, ktoré nie sú príliš zaneprázdnené. Len začnite experimentovať a urobte z toho niečo pekné.

Po dokončení úprav môžete fotografiu uložiť do priečinka z fotoaparátu a jednoducho ju zdieľať prostredníctvom služby Instagram alebo Facebook.