Ako

Môžete tak získať fotografie zo svojho iPhone bez iTunes

V predvolenom nastavení sa váš iPhone pripája k iTunes, akonáhle ho zavesíte z počítača pomocou kábla. Dá sa to však urobiť aj inak. Či už používate počítač Mac alebo PC, je veľmi ľahké získať fotografie zo zariadenia iPhone bez nutnosti použitia iTunes.

Nie každý má rád iTunes. V prípade PC je softvér menej efektívny ako v prípade počítačov Mac. Ak v skutočnosti nepoužívate alebo takmer nepoužívate iTunes, môžete k svojim fotografiám pristupovať inak. Prečítajte si tiež: Ako zdieľať viac fotografií naraz v systéme iOS 9.

Na počítačoch Mac

Pripojte svoj iPhone k počítaču Mac pomocou kábla USB. Otvor Zachytenie obrázkaaplikáciu a vyberte svoj iPhone. Vyberte všetky fotografie, ktoré chcete uložiť do počítača, vyberte priečinok a kliknite na ikonu Import. Ak chcete importovať všetky fotografie, ktoré sa nachádzajú vo fotoaparáte vášho iPhone, musíte kliknúť na Importovať všetky kliknite.

Na PC

Pripojte svoj iPhone k počítaču pomocou kábla USB. Ak ty Automatické prehrávanie kliknutím na ikonu môžete okamžite začať importovať svoje fotografie Importujte obrázky a videá kliknúť.

Je Automatické prehrávanie nie je zapnutý, otvorte zabudovaný modul fotografie aplikáciu zo systému Windows 10 a kliknite na ikonu v pravom hornom rohu okna Import (štvorec so šípkou smerujúcou nadol).

Ak chcete, môžete potom svojim fotografiám priradiť štítky a fotografie môžete z iPhonu odstrániť po prenose do počítača.