Preskúmanie

5 najlepších kvízových aplikácií pre Android a iOS

Vždy je pekné, keď prídete na párty s potrebnými vedomosťami a môžete začať konverzovať. Problémy so zariadením Android? Pozriem sa, takto som to napravil. To isté platí pre všeobecné vedomosti; vedieť je merať. Preto sme pre vás zaradili tie najlepšie kvízové ​​aplikácie.

Najchytrejší človek

Väčšina z nich je pravdepodobne oboznámená s programom De Slimste Mens spoločnosti NCRV. Známi Holanďania súťažia o titul „najchytrejší človek“ a dostávajú otázky v rôznych formátoch hier, na ktoré musia odpovedať čo najlepšie. V oficiálnej aplikácii sa to nelíši.

Dostanete rovnaké kategórie, zakaždým rôzne otázky, pomocou ktorých môžete „zabodovať“. Správne odpovede šetria čas. V tejto aplikácii súťažíte priamo proti sebe v oblasti všeobecných vedomostí, aby ste sa nakoniec mohli označiť za „najchytrejšího“. Komu najskôr dôjde čas, ten prehráva. Veľa štastia.

Korunujte sa najchytrejším človekom v Holandsku.

Cena: zadarmo

Stiahnuť: Android a iOS

Géniový kvíz 2. svetová vojna

Druhá svetová vojna; všetci poznáme deň D a Anne Frankovú, ako aj to, kto bol v tom čase nemesis číslo jeden. Koľko toho ale naozaj vieme o tomto hroznom období? Tieto znalosti si môžete vyskúšať sami pomocou aplikácie Genius World War 2. Dostanete otázky o rôznych misiách, vodcoch štátov, bitkách a podobne. Ak viete veľa o druhej svetovej vojne, aplikácia je veľmi pekný nástroj na overenie vašich vedomostí.

Ak nie ste dobre informovaní o tom, čo sa stalo, môžete sa prostredníctvom tejto aplikácie naučiť veľa. Kvíz má počas celej vojny veľa otázok a je jednou z lepších kvízových aplikácií, ktoré sú k dispozícii v obchodoch Play a App Store, čiastočne preto, že ste odmenení medailami na základe vašich vedomostných schopností.

Za každú správnu alebo nesprávnu odpoveď dostanete vysvetlenie.

Cena: zadarmo

Stiahnuť: Android a iOS

Hudobný kvíz

Ako sa tá pieseň volala znova? Je to otázka, ktorú som si pri hraní Hudobného kvízu kládol najviac. Je to preto, že budete počuť známe skladby od interpretov a je len na vás, aby ste uhádli, o ktorú skladbu alebo interpreta ide. V mnohých prípadoch vám hudba znie povedome, ale niekedy je ťažké vyplniť správnu odpoveď.

Je preto príjemné hrať túto aplikáciu s niekoľkými ľuďmi, aby ste sa mohli navzájom dopĺňať. Postupom v aplikácii je to oveľa ťažšie. Otázkou teraz je, koľko toho vieš o hudobnej histórii a sľubuje to byť výzvou.

Riešením môže byť puzzle s písmenami.

Cena: zadarmo

Stiahnuť: Android a iOS

Hlavné mestá

Hlavným mestom Austrálie nie je Sydney alebo Melbourne, ale Canberra! Raz som sa do tejto otázky dostal sám, už sa mi to nestane. Aplikácia Capitals pre Android vyzýva hráčov, aby si geograficky overili svoje znalosti, a to najmä s hlavnými mestami 200 krajín. Vyskúšajte si svoje vlastné znalosti hlavných miest, je to zábava!

Aplikácia má tiež svoju vlastnú funkciu učenia, pri ktorej nezažijete časový tlak a môžete pokojne premýšľať. Dostali ste nesprávnu odpoveď? Potom budete opravení a takto sa môžete zábavnou formou naučiť hlavné mestá.

Hlavné mesto Grécka je jednou z najjednoduchších úloh.

Cena: zadarmo

Stiahnuť: Android

Kvízová bitka Veda v obrazoch

Zábavným kvízom, ktorý si môžete zahrať proti ostatným, je Kvízová bitka Veda v obraze. Tu hráte proti niekomu inému na akejsi doske Scrabble, ktorá obsahuje štvorce, ktoré prinášajú viac bodov. Vy sa rozhodnete, aký typ otázok dostanete, pretože do svojho vlastného zoznamu dostanete kategórie a môžete si vybrať, ktoré z nich chcete prehrať.

Odpovedáte na päť otázok, aby ste bodovali - rovnako ako váš súper - a prepracujte sa okolo hracej plochy, aby ste sa dostali na koniec štvorca. Je to zábavná vzdelávacia aplikácia, od ktorej sa môžete veľa naučiť v oblasti znalostí.

Niekedy sklamú aj otázky vo vašej obľúbenej kategórii.

Cena: zadarmo

Stiahnuť: Android a iOS