Preskúmanie

To najlepšie z roku 2017: Slúchadlá

Tí, ktorí hľadajú nový pár slúchadiel, nebudú mať v roku 2017 čo vytknúť. Výber je obrovský, pretože tento rok opäť pribudlo niekoľko krásnych modelov. Tieto slúchadlá tento rok zneli pre naše uši ako hudba!

Sony WH-1000XM2

Pravdaže, Sony WH-1000XM2 je dosť drahý a nevyčítame vám, že ak na slúchadlá nemáte toho až toľko. Ale dookola, tento headset má jednoducho vynikajúce výsledky. Pohodlie pri nosení je vysoké a výdrž batérie dlhá, zatiaľ čo nabíjanie je tiež pekné a rýchle.

Kvalita zvuku je príjemná a audio puristi budú určite spokojní s podporou LDAC a aptX HD. Dobre funguje aj redukcia šumu, kde je užitočné, keď automaticky upravuje svoj stupeň podľa okolitého hluku. Ak ste ochotní zaplatiť cenu, svoj nákup nebudete ľutovať.

Prečítajte si celú recenziu WH-1000XM2 tu.

Bowers & Wilkins PX

V rovnakom cenovom rozpätí dosahuje tento rok skóre aj Bowers & Wilkins PX. V prvom rade je samozrejme najdôležitejšia kvalita zvuku, ale náhlavná súprava musí byť tiež pohodlná. Pamäťová pena, z ktorej sú ušnice týchto slúchadiel, je v tomto ohľade volským okom.

Napriek tomu PX boduje aj v zvukovom poli. „Akoby ste boli v strede hudby“, tak to popísal náš tester s miernym dôrazom na nízke tóny. Tento model je vybavený aktívnym potlačením hluku, takže ste úplne odrezaní od vonkajšieho sveta. Ak budete hrať s rôznymi nastaveniami, môžete nechať nejaký zvuk prejsť, ak chcete.

Prečítajte si celú recenziu Bowers & Wilkins PX tu.

Prečítajte si tiež: Toto sú najlepšie bezdrôtové slúchadlá na uši

Sony Hear.on Wireless NC

Pre spoločnosť Sony to bol dobrý rok v oblasti náhlavných súprav, pretože v roku 2017 sme sa tiež pozitívne stavili k Hear.on Wireless NC. Je pekné, že sú slúchadlá o niečo lacnejšie ako vyššie uvedené modely, aj keď nie skutočne lacné. Stále však môžete dopadnúť horšie, ak hľadáte kvalitné bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku.

Zvuk tohto headsetu je veľmi jasný a mal by osloviť predovšetkým fanúšikov basov. Pretože ako sme zvyknutí zo slúchadiel Sony, je dosť hrubý. Pre niektoré žánre je to veľmi príjemné, pre iné menej. Výdrž batérie je v pozitívnom zmysle. V našom testovacom období sme nemuseli účtovať jedinýkrát.

Prečítajte si celú recenziu Sony Hear.on Wireless NC.

Sennheiser 4.50BTNC

V prípade slúchadiel môže byť lacný niekedy drahý. Ale že sa to dá urobiť aj inak, dokazuje náhlavná súprava 4.50BTNC od Sennheiser. Za veľmi rozumnú cenu získate bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku na palube. Ktoré sa tiež ľahko skladujú a ku ktorým patrí aj praktické prenosné puzdro.

Prečítajte si celú recenziu Sennheiser 4.50BTNC tu.

Skullcandy Hesh 3

Za ešte menej peňazí je Skullcandy Hesh 3 dobrou voľbou. Značka má zvyčajne jasných priaznivcov a odporcov, najmä kvôli svojmu nápadnému vzhľadu, ktorý nie je pre každého. Ale Hesh 3 má veľmi minimalistický povrch, a preto oslovuje väčšiu cieľovú skupinu.

Kvalita zvuku sa samozrejme nepribližuje oveľa drahším náprotivkom, nie je však sklamaním v tejto cenovej kategórii. A výdrž batérie je tiež vynikajúca po 22 hodinách. Ak nechcete za náhlavnú súpravu platiť príliš veľa, zvážte model Hesh 3.

Prečítajte si celú Skullcandy Hesh 3 tu.