Preskúmanie

Fototag: Pozdravy od ...

Ostatným môžete dať vedieť, kde sa nachádzate, napríklad prihlásením alebo odoslaním správy. Nebolo by to oveľa krajšie, keby ste mohli nielen povedať, kde ste, ale aj ukázať, aké je to tam pekné? Robíte to odteraz pomocou Fototagu.

Cena: Zadarmo (dočasne)

K dispozícii pre: Windows Phone 8

Stiahnite si fotoznačku z obchodu Windows

7 Skóre 70
  • Pros
  • Príjemný doplnok k fotografiám
  • Rôzne značky
  • Negatíva
  • Určenie polohy chvíľu trvá

Phototag je aplikácia pre Windows Phone, ktorá vám umožňuje označiť fotografie štítkom, ktorý zobrazuje napríklad polohu, počasie, dátum a čas. Fotografie potom môžete zdieľať napríklad prostredníctvom sociálnych médií, aby ste ostatným ukázali, kde ste a čo tam robíte.

Keď začnete s Fototagom, aplikácia sa najskôr pokúsi zistiť vašu polohu a vytvoriť z nej značku pre fotografiu. Je škoda, že aplikácia musí získať vašu polohu pri každom spustení, pretože to vám rýchlo zaberie niekoľko cenných sekúnd. Po nájdení miesta môžete okamžite urobiť fotografiu a potom jej poskytnúť jednu z dostupných značiek. Značky sa líšia od elegantných označení s názvom miesta až po hravé texty, kde je napríklad na fotografii umiestnený veľký pozdrav „Greetings“ s vašou pozíciou pod. To zatiaľ ponúka dostatok variácií na to, aby vaša kreativita mohla bežať na voľnej nohe.

Fototag je veľmi užitočný nástroj, ktorý vám umožňuje automaticky ukladať pôvodné fotografie. Vďaka tomu vám nezostanú všetky druhy fotografií, na ktorých nemôžete napríklad vymazať predpoveď počasia.

Záver

Phototag je aplikácia pre Windows Phone, pomocou ktorej môžete poskytovať fotografie napríklad s vyznačením miesta alebo času. Aplikácia má na to niekoľko príjemných značiek, ktoré môžete pridať po odfotení. Bohužiaľ to môže chvíľu trvať, kým aplikácia zistí vašu polohu, takže rýchlo strácate niekoľko cenných sekúnd.