Preskúmanie

AutoSizer 1.71

Chcete sa rozhodnúť, v akom formáte okna otvárate programy? Môžete to ľahko zariadiť pomocou AutoSizer. Pomocou tohto nástroja presne určíte, ktoré rozmery chcete použiť. Požadované umiestnenie tiež vyberiete na obrazovke.

Pravdepodobne vždy máte v počítači predvolene otvorené určité programy, napríklad prehrávač médií alebo e-mailový klient. Možno im budete chcieť dať ich vlastný roh pracovnej plochy v malom okne alebo ich minimalizovať na hlavný panel. Keď reštartujete program nasledujúci deň, budete musieť zmeniť veľkosť niektorých nástrojov a presunúť dialógové okno späť na správne miesto. Nie všetky aplikácie si tieto údaje pamätajú samy. Pomocou nástroja AutoSizer určíte definitívne rozmery a umiestnenie, aby sa programy vždy otvárali v rovnakom formáte a v správnej časti obrazovky. Okrem toho je užitočné načítať softvér minimalizovaný na panel úloh.

Konfigurácia

Pri prvom spustení aplikácie AutoSizer sa softvér opýta, či má automaticky konfigurovať veľkosti okien v aplikáciách Outlook Express (ak existujú), Poznámkový blok a Internet Explorer. Nezáleží na tom, ktorú voľbu urobíte, pretože potom môžete tieto nastavenia ľahko upraviť. Je to veľmi jednoduché. Na hornom paneli aplikácie AutoSizer sú uvedené programy, ktoré sú spustené vo vašom počítači. Ak chcete zmeniť nastavenia, vyberte aplikáciu a kliknite na položku Automatická veľkosť. V časti Akcia na vykonanie máte možnosti, ako ju odteraz otvoriť minimalizovanú alebo maximalizovanú. Prostredníctvom možnosti Zmeniť veľkosť / Pozícia zadajte rozmery a umiestnenie ručne. Na dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebné vynaložiť určité úsilie, ale potom je problém vyriešený nadobro. Po správnom nastavení sa už nemusíte obávať. AutoSizer sa automaticky spúšťa v systéme Windows, pretože je nevyhnutné, aby nástroj bežal na pozadí. Operácia sa vykonáva zo systémovej lišty. Možnosť AutoSize Now je užitočná! , ktorá obnovuje počiatočné pozície otvorených programov. Jednou nevýhodou je, že ponuka na systémovej lište obsahuje reklamy.

V hornom paneli uvidíte všetky otvorené programy.

Je ťažké, aby ste hodnoty pixelov museli zadávať sami.

AutoSizer 1.71

Freeware

Jazyk Angličtina

Stredná 280 kB stiahnutie

OS Windows 98/2000 / XP / Vista / 7

Požiadavky na systém Neznáme

Tvorca Softvér South Bay

Rozsudok 7/10

Pros

Zaberá málo miesta na pevnom disku

Jednoduché použitie

Negatíva

Žiadna holandská verzia

Zadajte rozmery a umiestnenie manuálne

Ponuka System Tray obsahuje reklamy

Bezpečnosť

Žiadny z približne 40 antivírusových programov nevidel v inštalačnom súbore nič podozrivé. Pokiaľ v čase zverejnenia môžeme zistiť, je bezpečné stiahnuť inštalačný súbor. Ďalšie informácie nájdete v úplnej správe o detekcii na webe VirusTotal.com. Ak je teraz k dispozícii nová verzia softvéru, môžete súbor kedykoľvek znova prehľadať prostredníctvom servera VirusTotal.com.