Ako

Stiahnite si Facebook fotografie pomocou Social Downloader

Facebook nezabúda (takmer) na nič. Fotografie „tej jednej strany“ sa môžu tiež niekde zobraziť po rokoch. Poznáme to ako používateľ Facebooku, ale je rozdiel medzi „vedieť“ a „uvedomiť si“. V tomto článku si môžete prečítať, aké ľahké je sťahovanie fotografií. Šikovné, ale aj trochu strašidelné.

01. Social Downloader

Všetky možnosti Facebooku sťažujú rýchle zistenie, ktoré fotografie ste v minulosti zdieľali alebo na čom ste. Aplikácia Social Downloader sa na to zameriava presne a umožňuje priame stiahnutie fotografií. Toto je možné dosiahnuť pomocou vlastných albumov, ktoré sú užitočné, ak si chcete vytvoriť zálohu.

Môžete si tiež stiahnuť všetky fotografie a albumy priateľov alebo dokonca použiť funkciu rozpoznávania a označovania tváre na Facebooku. Druhá z nich umožňuje napríklad prezerať a sťahovať všetky fotografie, na ktorých ste. Môžete to urobiť aj so svojimi priateľmi, ak je zapnutá funkcia označovania fotografií.

Facebook nezabúda na nič, vrátane fotografií, na ktorých sa objavujete alebo ste ich niekedy zdieľali.

02. Párovanie

Stiahnite a nainštalujte si Social Downloader. Okrem Facebooku podporuje Social Downloader aj Instagram a Twitter. Pre použitie odošlete Social Downloader cez Pridajte účet na Facebooku prístup k svojmu profilu na Facebooku. Bez tohto prístupu nebude mať Social Downloader prístup k fotografiám.

Ak v budúcnosti prestanete používať Social Downloader, môžete tento prístup ľahko odvolať. Otvorte si Facebook účet a choďte na Nastavenia účtu / Aplikácie. Zistite, ktoré práva má Social Downloader, a prípadne ich upravte.

Kliknite na Pridať účet Facebook a poskytnite prístup k aplikácii Social Downloader.

03. Zobraziť a stiahnuť

Štruktúra a fungovanie aplikácie Social Downloader je jednoduchá. Program zobrazuje vaše meno v nadpisoch nižšie Fotografie a Priatelia (tvoji priatelia). nižšie Fotografie myslíš si Označené (fotografie, na ktorých sa nachádzate) a Albumy (vaše vlastné fotoalbumy). Pododdiel Označené / Albumy možno použiť aj s Priatelia. Prejdite fotografie a dvojitým kliknutím zväčšite alebo stiahnite album alebo výber Stiahnutie všetkých alebo Stiahnutie je vybraté.

Fotografie sa automaticky skončia Moje obrázky / Facebook. Pre tých, ktorí si chcú stiahnuť fotografie z Facebooku bez inštalácie softvéru, môžete tiež začať s Picknzip. Tento program je menej užívateľsky príjemný a pomalší, ale beží úplne vo vašom webovom prehliadači.

Prejdite si svoje fotografie a fotografie priateľov a stiahnite si obrázky pomocou tlačidiel na stiahnutie.