Preskúmanie

5 najlepších aplikácií na pridávanie textu k fotografiám

Existuje veľa aplikácií na úpravu fotografií, ale existuje niekoľko konkrétnych aplikácií, ktoré vám umožňujú pekne vkladať texty do svojich fotografií. Uviedli sme zoznam najlepších piatich nástrojov.

Phonto

Ak chcete iba vložiť text na fotografiu, Phonto je veľmi jednoduché: klepnite na fotografiu a zadajte text. Napriek ľahkému použitiu ponúka táto bezplatná aplikácia obrovské množstvo možností, ako urobiť text zaujímavým. Okrem použitia veľkého množstva typov písma a možnosti vlastného pridávania typov písma môžete text veľmi presne umiestniť pomocou ovládacích prvkov a tlačidiel plus a mínus. Prečítajte si tiež: 5 aplikácií na snímanie lepších fotografií pomocou vášho iPhone.

Ponuky na úpravu farieb a štýlov ponúkajú prekvapivé množstvo nastavení a možností, napríklad možnosti na úpravu farieb, pridanie a úpravu tieňov, úpravu obrysu písmena a dokonca aj nastavenie medzery a medzery. Môžete dokonca umiestniť písmená do krivky a rôzne spôsoby podčiarknutia textu.

O

Kto má rád dlaždice múdrosti a hlavne používa Facebook na to, aby svojich priateľov naučil múdre životné lekcie. Použitím nádherných písiem na jednoduchú fotografiu získate rýchlo niečo zvláštne. Bezplatná ponuka je veľmi slušná: ak sa chcete pozrieť ďalej, existuje pomerne veľa typov písma, ktoré si môžete stiahnuť prostredníctvom nákupu v aplikácii, s občasnou ponukou.

Krokovacie koliesko s funkciami úprav je charakteristické pre Over. Vyberte disk klepnutím na žltý trojuholník, otočením kolieska získate správnu funkciu a výberom položiek upravíte fotografiu, pridáte text alebo obrázky alebo zdieľate výsledok. Pomocou príkazu Upraviť môžete texty doladiť pomocou možností farieb, veľkosti a zarovnania.

PicLab

Pomocou programu PicLab môžete upravovať svoje fotografie a pridávať filtre a nálepky. Pridávanie textov je tiež jednoduché s nastavením farieb, tieňov a zarovnania. Môžete použiť rôzne textové vrstvy, aby ste mohli stále posúvať, otáčať a meniť obsah textových rámov.

Každá fotografia v PicLabu obsahuje vodoznak „Made with PicLab“. Nákupom v aplikácii ho môžete odstrániť. Zadarmo je dostatočné množstvo obsahu, ale aplikácia má tiež možnosť odomknúť všetky písma a filtre nákupom v aplikácii.

Pixlr Express

Pixlr Express je tiež aplikácia, ktorú bežne používate na úpravu fotografií. Cez tlačidlo typu pridajte svoje texty. Ponuka možností písma je neprehľadná a ťažko čitateľná. Každú kategóriu je možné stiahnuť, aby sa žáner sprístupnil pomocou rôznych typov písma. Keď pochopíte, ako to funguje, môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky.

Rhonna Collage

Rhonna Collage má dve hlavné funkcie: vytváranie špeciálnych rámov a tvarovanie textov. Vyberte si druh rámu, napríklad jednoduchý kruh, a vložte doň fotografiu alebo dokonca video. Textová funkcia vám umožňuje umiestniť text na obrysy objektu na vašej fotografii, napríklad text, ktorý sa obklopuje futbalovou loptou.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found