Preskúmanie

5 aplikácií pre lovca výhodných ponúk

Či už nakupujete oblečenie, potraviny alebo spotrebiče, nikto nerád zaplatí najlepšiu cenu. Ste niekto, kto vždy hľadá najlepšiu kúpu? A kto prehľadáva internet po zľavových kupónoch? Potom sa pozrite na týchto 5 aplikácií na hľadanie zliav a skutočných výhodných obchodov a získajte svoj (lacný) záber!

Korenie

Naozaj chcete byť informovaní o všetkých ponukách a nič vám neunikne? Potom je Pepper aplikácia pre vás. V tejto aplikácii ľudia zverejňujú všetky ponuky, na ktoré narazia. V aplikácii teda získate veľmi kompletný rad všetkých zliav a potrebné zľavové kódy. Môžete nastaviť výstrahu pre konkrétne výrobky alebo obchody. Takže ste medzi prvými, ktorí dostali novú ponuku. Celkovo môže byť táto aplikácia na začiatku trochu zdrvujúca a tiež trochu nejasná, ale ak ju chcete využiť čo najlepšie, pravdepodobne sa túto aplikáciu rýchlo naučíte.

Reklamné brožúry

Ľutujete, že ste si na poštovú schránku dali nálepku „ne-nie“ a naozaj si chcete len prezrieť noviny Aldi alebo Kruidvat? Potom je vašou záchranou aplikácia Advertising Folders. Stiahnutím tejto aplikácie nielen ušetríte veľa papierového odpadu, ale môžete tiež prehľadávať všetky dostupné priečinky zo všetkých obchodov. Môžete si pozrieť všetky brožúry s celoštátnou pôsobnosťou, ale aj miestne ponuky. Máte štandardne niekoľko obchodov, do ktorých chodíte? Potom si ho pridajte do obľúbených položiek, aby ste mali vždy po ruke príslušné priečinky.

Scoupy

Scoupy je aplikácia vrátenia peňazí pre vaše potraviny. Ak chcete ušetriť peniaze na svojich každodenných potrebách, v spoločnosti Scoupy sa skutočne zorientujete. Ak nakúpite chytro, peniaze, ktoré nakoniec dostanete späť, sa môžu značne zrátať. V Scoupy si tiež môžete prezrieť všetky brožúry supermarketov, takže zabijete dve muchy jednou ranou. Nenašli ste dohodu? Aj potom môžete mať z Scoupy úžitok. Ak vložíte fotografiu potvrdenky v hodnote najmenej 10 EUR, môžete ušetriť body. Ak máte celú sporiacu kartu, získate ďalšie výhody vrátenia peňazí.

Zoskupenie / Prázdninové aukcie / Spoločenská dohoda

Pokiaľ ide o výhodný lov, samozrejme sú obvyklými podozrivými skupiny Groupon, aukcie počas sviatkov a Social Deal. Všetky tieto aplikácie ponúkajú výlety, články a dokonca aj dovolenky takmer nič. Groupon a Social Deal sú si svojou ponukou veľmi podobné. Pri Prázdninovej aukcii sa zúčastňujete ponúk a určujete cenu, ktorú ste ochotní zaplatiť. Príjemné na tomto koncepte je, že zakaždým, keď dosiahnete dobrý výsledok, nielen ušetríte peniaze, ale tiež zažijete krátky okamih víťazstva, keď prekonáte všetkých ostatných, ktorí dražia.

Spontánna

Spontaan je aplikácia, kde reštaurácie ponúkajú najlepšiu cenu. Je to vynikajúci spôsob, ako môžu reštaurácie zaplniť svoje stoly, a skvelá príležitosť, keď môžete ísť na večeru. V aplikácii vidíte, ktoré reštaurácie v okolí ponúkajú zľavy podľa vašej polohy. Z tejto aplikácie môžete tiež okamžite vykonať rezerváciu. Takto máte zaistené chutné a cenovo dostupné občerstvenie za dverami.