Preskúmanie

Wondershare Streaming Audio Recorder

Spotify je vynikajúci na streamovanie hudby a ak používate variant Premium za desať eur mesačne, môžete hudbu dokonca ukladať offline. Bohužiaľ nie vo forme súborov MP3 na pevnom disku. Streaming Audio Recorder to mení.

Wondershare Streaming Audio Recorder

cena:

19 USD (približne 14 EUR)

Jazyk:

Angličtina

OS:

Windows XP / Vista / 7/8; OS X 10.6 a vyšší

Webová stránka:

www.wondershare.com

7 Skóre 70
  • Pros
  • Funguje to
  • Ľahko sa ovláda
  • Negatíva
  • Iba celé čísla

Ak uložíte zoznam skladieb Spotify offline, môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu bez pripojenia na internet. Na pevnom disku však nemôžete nájsť súbory MP3, skladby sú uložené šifrované. Streamovacie zvukové nahrávanie poskytuje dobré riešenie, ale musíte kvôli tomu nahrávať skladby zo Spotify. Program to robí automaticky, ale trvá to veľa času.

Princíp funguje nasledovne: otvoríte Spotify a Streaming Audio Recorder. V poslednom programe stlačte tlačidlo nahrávania. Streaming Audio Recorder je teraz v režime nahrávania bez toho, aby ste niečo nahrali. Po prehraní skladby v službe Spotify ju Streaming Audio Recorder zaznamená. Nahrávanie medzi jednotlivými skladbami nemusíte zastavovať, program rozpozná prestávky medzi skladbami sám.

Počas inštalácie môžete voliteľne zrušiť začiarknutie Pripojte sa k plánu zlepšenia zákazníckej skúsenosti spoločnosti Wondershare. Na konci to tiež môžete zrušiť začiarknutie Nainštalujte si Wondershare Player zobrať.

Streamovací zvukový záznamník ľahko zaznamenáva zvuk zo služby Spotify.

Značky

Počas nahrávania neuvidíte na obrazovke názov skladby, ale po ukončení záznamu program vyhľadá správne informácie. Túto informáciu získava prostredníctvom služby Gracenote, ktorá obsahuje údaje o takmer všetkých vydaných albumoch. S niektorými temnými skladbami to nebude fungovať a niekedy sú informácie úplne nesprávne, bohužiaľ program nedokáže načítať informácie priamo zo Spotify. Kvalitu nahrávok môžete nastaviť kliknutím na ozubené koliesko v aplikácii Streaming Audio Recorder.

Vyberte si Formát a napríklad namiesto súborov mp3 vyberte súbory m4a. Pri bitrate môžete nastaviť až 256 Kbit / s. Majte na pamäti, že ste v Spotify nastavili aj vysoký formát prehrávania. Pokiaľ Spotify prehráva rýchlosťou 192 Kbit / s a ​​Streaming Audio Recorder zaznamenáva rýchlosť 256 Kbit / s, neposkytuje vám lepšiu kvalitu zvuku. V Spotify idete na Upraviť / Predvoľby a pod hrať dajte pred seba začiarknutie Streamovanie vo vysokej kvalite.

Program poskytuje správne informácie a obal albumu so záznamom.

Nielen, že môžete nahrávať hudobné súbory zo služby Spotify, program zaznamenáva všetok systémový zvuk, napríklad YouTube, Deezer alebo hovor cez Skype. Môžete tiež nastaviť plán nahrávania niečoho pomocou Plánovača úloh v konkrétnom čase. Bezplatnú skúšobnú verziu nájdete na webovej stránke Wondershare, program je k dispozícii aj pre počítače Mac. V testovacej verzii môžete poskytnúť iba desať skladieb s informáciami.