Ako

Zabudli ste heslo do PDF? Toto musíš urobiť ...

Môže byť veľmi múdre chrániť súbor PDF pomocou hesla. Toto však platí, iba ak si skutočne pamätáte heslo, ktoré ste použili. Našťastie je možné upraviť chránený dokument bez znalosti hesla, a to vďaka freemypdf.com.

Aj keď je detsky ľahké odstrániť heslo z chráneného PDF, nie je to niečo, čo je podľa zákona povolené z definície. Je samozrejme vždy dovolené odstrániť heslo z vašich vlastných dokumentov alebo z iných dokumentov, pre ktoré ste napríklad dostali povolenie od klienta na odstránenie hesla.

Samozrejme nie je dovolené odstraňovať heslá z dokumentov, ktoré sú chránené, pretože v skutočnosti nie sú určené na vaše úpravy, čo je dokonca trestné, pretože je to ekvivalent digitálneho vlámania. Je zrejmé, že to je niečo, čo zdôrazňujú tvorcovia freemypdf.com.

Ochrana dokumentov pomocou hesla je nepohodlná, ak ste heslo stratili.

Odstrániť heslo

Existujú dva spôsoby prístupu k PDF, ktoré sú chránené heslom, a to prelomenie hesla a jeho odstránenie. V prvom prípade sa zistí heslo, ktoré sa potom zobrazí na obrazovke, v druhom prípade je heslo z dokumentu doslova zošrotované, takže na jeho otvorenie už heslo nepotrebujete.

Freemypdf.com spadá do druhej kategórie, heslo bude úplne odstránené. Výhodou tejto služby je, že je online, takže nie je viazaná na platformu. Maximálna veľkosť, ktorú môžete nahrať, je 200 MB (na to samozrejme potrebujete pekné pripojenie na internet).

Prejdite na Freemypdf.com a kliknite Listy. Prejdite na dokument, ktorý chcete zbaviť hesla, a kliknite na Urob to! V závislosti na nastaveniach vášho prehliadača dostanete upozornenie na stiahnutie alebo sa dokument jednoducho stiahne bez hesla. Teraz môžete dokument bez problémov upravovať. Táto služba mimochodom funguje iba pre dokumenty, ktoré bez hesla nemôžete upravovať. Ak máte dokument, ktorý si nemôžete pozrieť ani bez hesla, použite bezplatnú crack PDF.

Heslo môžete odstrániť jednoduchým stlačením tlačidla.