Ako

Týmto spôsobom môžete na svojom iPhone antireflektovať svoje selfie

Ak robíte selfie s iPhone, na obrazovke sa vám zobrazí zrkadlový obraz. To niekedy vytvára trochu zvláštny obraz. Ak to nechcete, môžete si svoju selfie kameru napríklad antireflexovať. V tomto článku vysvetľujeme, ako to funguje.

Keď konečne urobíte fotografiu, výsledok sa nezrkadlí. To je samozrejme dobrá vec, pretože text napríklad na vašej košeli alebo svetri by sa inak videl v zrkadlovom obraze. Napriek tomu môže byť niekedy veľmi nepríjemné, že konečný výsledok je iný (zrkadlový) ako ten, ktorý ste pôvodne videli na obrazovke svojho iPhone. Našťastie s tým môžete niečo urobiť.

Rôzne možnosti

Dobrá správa je, že to môžete ľahko vyriešiť, zlou správou je, že to nemôžete urobiť bez toho, aby ste si najskôr stiahli inú aplikáciu. Existuje veľa aplikácií, ktoré to môžu urobiť za vás, a väčšina z nich je našťastie zadarmo. Môžete si stiahnuť dva typy aplikácií: aplikácie, ktoré snímajú fotografie pomocou selfie fotoaparátu a ukladajú ich presne tak, ako ich vidíte na displeji (napríklad Perfect Selfie), alebo aplikácie, ktoré umožňujú zrkadlenie už vytvorených fotografií (napríklad Photoshop) Expresné). Ideme na druhú možnosť, hlavne preto, že sa nám páči aplikácia fotoaparátu od spoločnosti Apple.

Otočte fotografiu pomocou aplikácie Photoshop Express

Ak chcete prevrátiť fotografiu vo Photoshope Express, najskôr dajte aplikácii prístup k svojim fotografiám a potom vyberte fotografiu, ktorú chcete prevrátiť. Potom stlačte ikonu v dolnej časti Vysekávanie (štvorec s pretínajúcimi sa čiarami) a potom stlačte druhú ikonu zľava (dve šípky oproti sebe). Týmto zrkadlíte fotografiu priamo. Potom stlačte zdieľam vpravo hore (ikona so štvorcom a šípkou nahor) fotografiu uložíte. Vaša fotografia je teraz presne taká, ako ste ju videli na obrazovke.

Zrkadlové fotografie

Fotografie sa preto nezrkadlia, ak ste ich nasnímali, ale v niektorých prípadoch to naozaj chcete. Napríklad fotografia môže mať krajší efekt, ak ju otočíte. Po nasnímaní fotografie na svojom iPhone prejdite na fotografiea klepnite na upraviť a použite ikonu zrkadla, ktorú nájdete v pravom hornom rohu obrazovky. Týmto otočíte svoje obrázky sprava doľava.