Ako

Takto získate späť odstránené fotografie v iPhone

Fotografie a obrázky, ktoré odstránite v aplikácii Fotky, sa dočasne automaticky uložia. Stále ich môžete obnoviť alebo natrvalo odstrániť. Ako na to, si môžete prečítať tu.

Väčšina používateľov zariadení iPhone túži používať aplikáciu Fotoaparát. Nie nadarmo je iPhone najpopulárnejším fotoaparátom na svete. Okrem toho, že všetky tieto obrázky zaberajú dosť pamäte, organizovanie fotografií (a mazanie nesprávnych snímok) vyžaduje aj veľa energie. Našťastie, ak omylom odstránite nesprávnu fotografiu, nič sa nestane.

Ak odstránite obrázky na iPhone - predpokladáme, že máte nainštalovaný iOS 8 - skončia v priečinku Nedávno odstránené. Napríklad, ak dostanete nevhodnú fotografiu cez WhatsApp, nestačí ju len vymazať. Stále ho uvidíte v tomto priečinku.

Odstránené fotografie sa uchovávajú tridsať dní od času, keď sú v priečinku Nedávno odstránené skončiť. V dolnej časti každého obrázka je uvedené, ako dlho zostanú viditeľné na tomto mieste. Ak sa ho chcete okamžite zbaviť, klepnite na fotografiu, ktorá sa javí ako veľká, a klepnite na Odstrániť.

Je tiež možné natrvalo vymazať niekoľko fotografií súčasne: najskôr klepnite v prehľade Vyberte a potom skontrolujte obrázky, ktoré chcete vymazať. Vyberte dole Odstrániť a už ich nikdy neuvidíš. Môžete obnoviť jednotlivé obrázky alebo viac obrázkov súčasne rovnakým spôsobom. Potom opäť skončia vo filmovej úlohe.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found