Novinky

Ručné: Uložte si videá z YouTube a sledujte offline na svojom iPade

IPad je ideálnym zariadením na sledovanie videí na cestách. YouTube obsahuje obrovské množstvo videí, a preto je ideálnym zdrojom na hľadanie pekných videí. Veľkou nevýhodou však je, že nemôžete ukladať videá z YouTube, takže na sledovanie videí potrebujete pripojenie na internet. To samozrejme nie je na ceste užitočné. Video Downloader Super Lite tento problém rieši a umožňuje vám ukladať videá z YouTube. V tejto príručke vám ukážeme, ako ukladať videá Super YouTube pomocou aplikácie Video Downloader.

Video Downloader Super je aplikácia, ktorá umožňuje veľmi ľahko ukladať videá z YouTube. Aplikácia je k dispozícii na zariadeniach iPhone, iPod touch a iPad, aj keď videá sa najlepšie zobrazujú na zariadeniach iPad. Chcete mať možnosť sledovať videá YouTube offline. Potom si stiahnite aplikáciu Video Downloader Super Lite z App Store. Aplikácia je k dispozícii v bezplatnej a platenej verzii. Bezplatná verzia Video Downloader Lite Super umožňuje ukladať na váš iPad súčasne až 15 videí. Nestačí vám to? Kúpte si Video Downloader Super Premium, plnú verziu aplikácie za 3,59 eura.

Nájdite pekné video

Bola aplikácia nainštalovaná? Potom otvorte aplikáciu kliknutím na ikonu. Aplikácia sa predvolene otvára na karte Listy, zobrazujúci YouTube. Okamžite môžete začať hľadať pekné video, ktoré chcete uložiť. Jednoducho prechádzajte rôznymi prehľadmi a kategóriami, ktoré nájdete na YouTube, alebo použite vyhľadávací nástroj.

Na karte „Prehliadať“ vyhľadajte pekné video

Uložte video

Našli ste pekné video? Potom ho otvorte kliknutím na video. Po načítaní stránky sa video začne prehrávať a automaticky sa zobrazí vyskakovacie okno. Vyskakovacie okno vám dáva výber z možností Uložiť do pamäte a Zrušiť. Vyberte si Uložiť do pamäte video uložiť. Video Downloader Super teraz uloží video do vášho iPadu.

Kliknutím na tlačidlo „Uložiť do pamäte“ video uložíte

Prezerajte si stiahnuté video

Chcete pozerať stiahnuté video z YouTube offline? Potom prejdite na kartu K stiahnutiu zobrazíte prehľad všetkých uložených videí. Kliknutím na video vyberte video, ktoré chcete prehrať, a kliknutím na zelenú šípku v pravom hornom rohu obrazovky ho spustite.

Prehrávajte videá na karte Stiahnutie

Vytvorte zoznam skladieb

Stiahli ste si viac videí, ktoré chcete sledovať postupne? Potom použite zoznam skladieb. Otvorte kartu Zoznam skladieb a stlačte tlačidlo Pridať zoznam skladieb. Pomenujte zoznam skladieb a stlačte Ok. Potom kliknite na tlačidlo Pridajte video a vyberte videá, ktoré chcete pridať do zoznamu skladieb. kliknite na Pripravený v pravom hornom rohu potvrďte svoju voľbu.

Pomocou zoznamov skladieb môžete postupne prehrávať viac videí