Ako

Takto nájdete najlepšie nálepky Whatsapp

WhatsApp ponúka možnosť posielať nálepky, pomocou ktorých môžete svojim konverzáciám dať navyše farbu GIF a emotikonov. Kde nájdete najlepšie nálepky? Dávame niekoľko tipov.

Ešte nepoznáte nálepky v aplikácii Whatsapp? Potom si prečítajte tento článok, ktorý vysvetľuje nielen spôsob sťahovania a používania nálepiek, ale aj spôsob, ako si ich samy vyrábať.

V aplikácii Whatsapp je štandardne ponúkaných viac ako desať balíkov nálepiek, ktoré si môžete okamžite stiahnuť, ale ak chcete viac nálepiek, potrebujete samostatné aplikácie. Tieto aplikácie si stiahnete z obchodu Google Play alebo Apple Store do mobilu alebo tabletu a následne môžete nálepky importovať do aplikácie Whatsapp v rámci týchto aplikácií. Výber nie je na škodu: existuje veľa aplikácií s nálepkami a veľa z nich vyžaduje, aby ste si pred importom nálepiek prešli reklamné spoty. Aj keď vám to lezie na nervy, musíte týmto procesom prejsť iba raz. Po importovaní nálepiek do aplikácie Whatsapp už aplikáciu nepotrebujete a môžete ju bezpečne odstrániť.

Väčšinu aplikácií s nálepkami nájdete iba v Obchode Google Play. Apple nechal z App Store odstrániť veľa aplikácií s nálepkami, pretože porušujú zmluvné podmienky. Napríklad aplikácie s nálepkami sú príliš podobné a majú podobný obsah a funkcie.

1. WAStickerApps - herné nálepky

V tomto balíku tém nájdete samolepky súvisiace s populárnymi hrami. Pomysli na Super Mario, Angry Birds, FIFA, PUBG a mnoho ďalších. Nálepky sú špeciálne navrhnuté tvorcami aplikácií, nejde teda o obrázky s oficiálnou licenciou, to by však nemalo kaziť zábavu.

2.10 Balíky nálepiek pre Whatsapp

Balíček nálepiek, ktorý si určite obľúbia najmä deti, je 10 balíčkov nálepiek pre Whatsapp. S týmito nálepkami získate prístup k mnohým zvieratám vhodným pre deti, ako sú králiky, vtáky, psy, tučniaky, ľadové medvede a tiež jednorožec. Ak hľadáte pozorne, nájdete dokonca nálepku s odporúčaním používať Telegram, ekvivalent Whatsappu. Nemalo by byť prekvapením, že vývojári 10 Stick Packov vytvorili aj Telegram.

V aplikácii stlačte prstom požadované nálepky a potom zelené tlačidlo Pridať do Whatsapp. Potom sú prehľadne odoslané do spoločnosti Whatsapp.

3. Vianočné nálepky pre WhatsApp

Pre niektorých nemôžu Vianoce prísť dosť skoro. Ak tam chcete byť začiatkom tohto roka, už si môžete stiahnuť balíček (aj pre iOS) s vianočnými nálepkami. Darčeky, Ježiško, soby, vianočné stromčeky, neviete si to predstaviť tak šialene alebo ich nájdete v tomto balíčku.

Zvažované sú aj ďalšie sviatky, vrátane Halloweenu a Dňa vďakyvzdania, a súčasťou balenia sú aj nálepky na oslavu Silvestra.

4. Nálepky pre WhatsApp (Emojis)

Ak sa nemôžete nabažiť mnohých emodži, mali by ste si tento balíček určite stiahnuť. Všetky emotikony, ktoré potrebujete, nájdete v tejto aplikácii. Poznáte veľa žltých tvárí a niektoré nie sú ničím iným ako väčšou verziou existujúcich emodži, ale na rozdiel od emotikonov vám nálepka ľahko neunikne.

5. Tvorca nálepiek

Radšej by ste si sami vyrobili nálepku? Nájdite svoje najlepšie fotografie a začnite s touto aplikáciou Sticker Maker. Vyberte formát (okrúhly alebo štvorcový) a vyberte fotografiu v smartfóne. Samolepky si môžete vytvoriť sami.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found