Ako

Objednávajte v priečinku na stiahnutie v 3 krokoch

V priečinku na stiahnutie vášho počítača so systémom Windows bude pravdepodobne chaos. Inštalačné súbory, fotografie, e-mailové prílohy, dokumenty a ďalšie sú v jednom priečinku. V tomto článku prehľadne usporiadame všetky vaše súbory na stiahnutie do podpriečinkov pomocou nástroja Belvedere. V troch jednoduchých krokoch máte opäť prehľadný priečinok Stiahnuté súbory.

Krok 01: Podpriečinky

Obsah vášho priečinka na stiahnutie automaticky usporiadame do podpriečinkov. Súbory môžete odstrániť sami podľa vlastného uváženia. Program Belvedere vyberá vaše súbory na stiahnutie podľa typu súboru. Rozpozná sa to podľa prípony súboru (napr. Jpg pre súbory s fotografiami a exe alebo msi pre inštalačné súbory). Uistite sa, že sú všetky rozšírenia zobrazené v Prieskumníkovi Windows: choďte na Ovládací panel / Vzhľad a prispôsobenie / Možnosti priečinka / Displej, odstráňte začiarknutie z Skryť prípony známych typov súborov. Otvorte priečinok na stiahnutie v Prieskumníkovi súborov. Vytvorte podpriečinok pre každú kategóriu súborov na stiahnutie, napríklad: Obrázky, Videá, Hudba, Inštalácia, Dokumenty a ďalšie.

Krok 02: Meškanie

Stiahnite a nainštalujte Belvedere. Spustite Belvedere a prejdite na kartu Predvoľby. Hýbte sa Čas na spanie minimálne 1 hodina (alebo dlhšie). Týmto overí Belvedere váš priečinok na stiahnutie raz za hodinu. Uložte svoje nastavenia pomocou Bezpečné preferencie. Prejdite na kartu letáky a kliknite na znamienko plus vľavo dole. Ukážte na priečinok na stiahnutie, tento priečinok sa zobrazí s názvom K stiahnutiu v ľavom stĺpci.

Krok 03: Vytvorte pravidlá

kliknite na K stiahnutiu a potom znamienko plus vedľa príslušnej možnosti Upraviť pravidlá. Vytvoríme prvé automatizačné pravidlo: pridáme pravidlo Popis napríklad meno Hudba. Vyberte si Ak je splnená niektorá z nasledujúcich podmienok a potom Prípona obsahuje mp3. Toto pravidlo sa uplatňuje na všetky súbory končiace na .mp3. Pridajte do priečinka na stiahnutie napríklad novú podmienku pre všetky typy hudobných súborov Prípona obsahuje flac. Včela Urobte nasledovné určíte, čo je potrebné urobiť. Vyberte si Presunúť súbor do priečinka a ukážte na priečinok Hudba ktoré ste predtým vytvorili. kliknite na Test otestovať svoje pravidlo. Funguje to? Aktivujte svoje pravidlo pomocou Povoliť a potvrďte pomocou Ok. Vytvorte pravidlá pre všetky kategórie, ktoré chcete usporiadať.