Preskúmanie

Počúvajte N Zápis zadarmo 1.11.0.4

Každý, kto niekedy musel vyrobiť textový dokument zo zvukového súboru, vie, aké ťažkosti môžu byť. Funkcia Listen N Write Free je špeciálne navrhnutá na efektívne vypisovanie zvukových záznamov pri počúvaní.

Funkcia Listen N Write kladie veľmi veľký dôraz na funkčnosť a nie na vzhľad. Inými slovami, rozhranie tohto programu je v skutočnosti dosť škaredé, ale vždy dáme prednosť škaredému, ale funkčnému rozhraniu, ktoré funguje pred krásnym rozhraním programu, ktorý úplne nerobí to, čo chceme. Počúvajte N Write, na druhej strane robí presne to, čo chceme!

Rozhranie nie je veľa, ale program robí presne to, čo chceme.

Program sa skladá z dvoch okien, okna, do ktorého načítate a prehráte zvukový súbor, a okna, do ktorého píšete. Tieto dve okná sú súčasťou toho istého rozhrania, čo je dôležité, pretože ich drží obe v popredí (aby zvukové okno nezmizlo z pohľadu, keď začnete písať). Okno prehrávania má schopnosť spustiť, zastaviť a preskočiť o niekoľko sekúnd dopredu a dozadu. Viac nie je potrebné. Tvorcovia navyše zabudovali inteligentnú funkciu, konkrétne Inteligentná pauza N Play. V tomto režime program hrá dvanásť sekúnd, potom vloží pauzu na písanie, aby vyrovnal prípadné oneskorenie. Po piatich sekundách ticha sa zvukový súbor začne znova prehrávať, najskôr sa však resetuje na dve sekundy. Takže môžete pokračovať v písaní bez toho, aby ste museli kliknúť na štart a zastaviť sa. Čo by bolo pekné, je, že sme si tento interval mohli nastaviť sami, hoci preddefinovaný interval pre nás fungoval dobre.

Listen N Write nedokáže strašne veľa, ale to, na čo bolo vyrobené, robí fantastickú prácu. Jednoducho neexistuje ľahší spôsob, ako typovať nahrávky, ako pomocou tohto programu. Stále existuje niekoľko malých oblastí na vylepšenie (napríklad nedostatok automatických opráv a kontrola pravopisu). Vynikajúca svojou jednoduchosťou!

Počúvajte N Zápis zadarmo 1.11.0.4

Freeware

Jazyk Angličtina

Stiahnuť ▼ 1,32 MB

OS Windows 2000 / XP / Vista / 2008/7

Požiadavky na systém 2,50 MB miesta na pevnom disku

Tvorca Softvér Elefant

Rozsudok 9/10

Pros

Obidve okná sú vždy viditeľné

Automatické pozastavenie a prehranie

Ľahko vypisujte zvukové súbory

Negatíva

Rozhranie

Interval automatického pozastavenia nie je možné nastaviť

Žiadna automatická oprava ani kontrola pravopisu

Bezpečnosť

Žiadny z približne 40 antivírusových programov nevidel v inštalačnom súbore nič podozrivé. Pokiaľ v čase zverejnenia môžeme zistiť, je bezpečné stiahnuť inštalačný súbor. Ďalšie informácie nájdete v úplnej správe o detekcii na webe VirusTotal.com. Ak je teraz k dispozícii nová verzia softvéru, môžete súbor kedykoľvek znova prehľadať prostredníctvom servera VirusTotal.com.