Preskúmanie

To je novinka v Netflixe tento mesiac

Každý mesiac sa objavuje nespočetné množstvo nových filmov a seriálov Netflix. Je ťažké všetko sledovať, takže uvádzame zoznam všetkých nových pridaných filmov a seriálov a všetky nové sezóny starých sérií. To je novinka v Netflixe tento mesiac!

Nemôžete sa nabažiť Netflixu? V článku Nové na Netflixe pre vás zhromažďujeme všetky mesačné zoznamy. Už ste ich videli všetky?

Nie je to romantické

Romantická komédia so zvratom: to je to, čo uvidíme v snímke Isn’t it Romatic. V tomto filme hrá Rebel Wilson mladého architekta, ktorý, zdá sa, nezíska prácu v kariére ani v láske. Okrem toho má na dlhé vzťahy veľmi skeptický názor. Niečo, čo samozrejme neprospieva hľadaniu skutočnej lásky. Keď dostane úder a stratí pamäť, prebudí sa do najsladšieho rom-com, aký si len viete predstaviť. Ako sa s tým vyrovná?

červený drak

Red Dragon je klasická trilerová dráma, v ktorej Anthony Hopkins lezie do domu Hanibala Lectera, aby z nás vydesil peklo. Ľudia sú vraždení, a hoci je doktor Lecter pod zámkom, zdá sa, že je pri pátraní po tomto novom vrahovi nápomocný.

Chlapec, ktorý využil vietor

Trinásťročný William Kamkwamba je vylúčený zo školy, keď sa zdá, že jeho rodičia si už nemôžu dovoliť finančné náklady na štúdium. Mladý tínedžer sa však nevzdáva, pretože má oveľa ušľachtilejší cieľ: chce vo svojej dedine postaviť veterný mlyn, ktorý pomaly hladuje. Spolu s otcom chodí do práce, aby pomohol svojej dedine.

Honba za šťastím

Tento známy trhák s Willom Smithom v čele sa tento mesiac objaví aj na Netflixe. The Pursuit of Happyness sleduje bojujúceho otca, ktorý predáva písacie stroje od dverí k dverám a len tak nemôže vyžiť. Pomaly, ale isto stráca všetko, nech sa snaží akokoľvek. Život ho veľmi ťaží a zhoršuje sa, až keď sa musí starať aj o svojho malého syna.

Formula 1: Cesta k prežitiu

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov formuly 1! Formula 1: Drive to Survive vyjde na Netflixe od 8. marca. Tento dokument sa nakrúcal v predchádzajúcich sezónach. K dispozícii sú hĺbkové rozhovory s najväčšími a najslávnejšími vodičmi, základné informácie zo siete a oveľa viac. V tomto dokumente sa predstaví aj naša národná hrdosť Max Verstappen. Tí, ktorí sledujú praktických lekárov častejšie, vedia, že autá sú vyrobené tak, aby vodičom hrozilo čo najmenšie nebezpečenstvo, ale tento dokument to všetko robí pekným a dramatickým.

Triple Frontier

Triple Frontier, v hlavnej úlohe s Benom Afflecom, je okrem iného o skupine vojakov špeciálnych síl, ktorí sa znovu spojili, aby vykonali krádež miniteusu v Južnej Amerike. Bývalí vojaci tentoraz nebojujú za ľudí a krajinu, ale aby si zachránili svoju vlastnú kožu. Samozrejme, existuje niekoľko prekážok, ktoré mužov nútia využiť všetky svoje schopnosti na záchranu života.