Ako

Výročné preskúmanie: najlepšie aplikácie roku 2020

Je pochopiteľné, že každú chvíľu hľadáte malé rozptýlenie. Pri všetkom tom, čo dnes pracujete z domu, je trocha relaxu veľmi vítaná. Viedli sme záznamy o najlepších aplikáciách pre iOS aj Android za posledné mesiace. V tomto ročnom prehľade si môžete jednoducho pozrieť zbierku najlepších aplikácií roku 2020.

Darkroom - editor fotografií

Cena: Zadarmo (+ nákupy v aplikácii)

Darkroom je jednou z najlepších aplikácií na úpravu fotografií, ktoré pre iPhone nájdete. Máte prístup k mnohým filtrom a môžete k svojim fotografiám pridať rámiky pre profesionálne vyzerajúce fotografie. V prémiovej verzii môžete vytvárať a používať filtre pre budúce fotografie a máte prístup k nástrojom, ktoré poznáte z profesionálnych programov, ako je napríklad Photoshop. Je tiež užitočné, že v aplikácii môžete zobraziť všetky metadáta fotografie.

Adobe Spark Post

Cena: Zadarmo (+ nákupy v aplikácii)

Spoločnosť Adobe má vo svojich obchodoch s aplikáciami desiatky skvelých aplikácií a Adobe Spark Post nie je výnimkou. Vďaka aplikácii môžete behom chvíle vytvoriť profesionálnu vizitku, leták alebo pozvánku. Vyberiete si jednu zo šablón a kliknutím na Remix pridáte svoj vlastný text. Pre profesionálne funkcie, ak chcete pridať napríklad svoje vlastné logo, musíte vytiahnuť svoju peňaženku. To je možné za 10,49 eura mesačne, aj keď si myslíme, že je to veľmi drahé.

Moneon

Cena: Zadarmo (+ nákupy v aplikácii)

Moneon už nejaký čas existuje, ale aplikácia na plánovanie rozpočtu nedávno dorazila k verzii 5. S bezplatnou verziou už môžete sledovať svoje vlastné rozpočty, ale pri predplatnom asi dvadsať eur ročne môžete zdieľať rozpočty so svojím partnerom a na prvý pohľad vidieť, čo všetko môžete za mesiac urobiť. Môžete vytvoriť viac peňaženiek, napríklad na správu rôznych bankových účtov.

Vtip

Cena: Zadarmo (+ nákupy v aplikácii)

A zatiaľ čo sa stále organizujeme, je užitočné okamžite nainštalovať program Quip. Vďaka tejto aplikácii môžete zdieľať dokumenty, tabuľky, chaty a zoznamy úloh s rôznymi ľuďmi. Užitočné, ak často pracujete v tímoch. Šetrí veľa prenosu e-mailov, pretože v aplikácii môžete robiť všetko. Môžete označovať ľudí v dokumentoch a importovať súbory z Dropboxu, Evernote alebo Disku Google. Zoznamy úloh môžu mať konečné termíny a keď máte niečo pripravené, môžete archivovať celý priečinok.

Clip2Comic & Caricature Maker

Cena: Zadarmo (+ nákupy v aplikácii)

Vždy ste chceli byť kreslenou postavičkou? S Clip2Comic môžete vrhať filtre kreslených postavičiek na svoje vlastné fotografie. Kvalita výsledku závisí od nasnímanej fotografie: niekedy fotografia naozaj vyzerá ako obrázok z komiksu, niekedy však aplikácii chýba značka. Filtre majú našťastie jasné názvy, aby ste vedeli, na akú fotografiu filter funguje dobre. Stále môžete zmeniť veľa vecí, ak po použití filtra stlačíte tlačidlo úprav. Príjemné je, že výsledok si môžete objednať ako tlač alebo ako pohľadnicu. Fotografia má vodoznak, ktorý môžete odstrániť, ak si zakúpite upgrade za 1,09 eura.

iNaturalista

Cena: Zadarmo

Aplikácia, ktorá nemá veľa spoločného s technológiou: s iNaturalist ste skutočným digitálnym biológom. Odfoťte jasne rastlinu, hmyz alebo vtáka a pomocou aplikácie sa pokúste zistiť, o čo ide. Ak sa ubezpečíte, že je fotografia jasná a že rastlina alebo zviera v strede fotografie je jasne rozpoznateľná, aplikácia bude väčšinou vedieť, o akú rastlinu alebo zviera ide. Aplikácia je nielen zábavná, ale aj pomáhate vedcom a vedcom mapovať, kde sa vyskytujú určité rastliny a živočíchy, a to tak, že označíte svoje fotografie a pridáte ich do databázy.

Aplikácia AliExpress Shopping

Cena: Zadarmo

Pre každého, kto rád nakupuje v online nákupnom gigantovi AliExpress, je táto aplikácia nevyhnutnosťou. Nájdete najnovšie zľavy a môžete vyhľadávať všetky druhy predmetov (ktoré v skutočnosti nepotrebujete). Samozrejme, automatické preklady položiek sú niekedy krkolomné a nepochopiteľné, ale na to ste si z webu zvykli. Proces objednávania v aplikácii je veľmi jednoduchý a môžete si prečítať recenzie položiek a obchodov. Aplikácia je k dispozícii pre obe platformy.

FingerBeat

FingerBeat je zábavná aplikácia na hranie bicích na vašom iPhone. Najpohodlnejšie je pripojiť slúchadlá k vášmu iPhone, potom budete počuť najlepšie zvuky. Klepnete prstami na virtuálny bicie automat a môžete dokonca nahrávať svoj vlastný hlas a robiť s ním rytmy. Samozrejme je možné nahrávať rytmy a po nahraní môžete do rytmu pridať ďalšie rytmy. Aplikácia zaisťuje, že všetko znie dobre, aj keď hráte trochu nedbalo.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found