Ako

Týmto spôsobom automaticky odstránite duplicitné fotografie

Ak ste si za tie roky vybudovali celú zbierku fotografií, nepochybne narazíte na množstvo duplicitných fotografií. Nájsť a odstrániť tieto duplicitné súbory môže byť skutočnou výzvou, ale našťastie na to existujú programy. Napríklad pomocou aplikácie Fast Duplicate File Finder Professional môžete odstrániť duplicitné fotografie.

Na internete existuje veľa programov, ktoré vám pomôžu vyhľadať duplicitné fotografie. Toto hľadanie je ďalším zaujímavým procesom, pretože kedy sa duplikuje fotografia? Mohli by ste si myslieť, že ak je názov súboru rovnaký, ale nie je. Fotografia mohla byť urobená iným fotoaparátom, ktorý používa rovnaké názvy súborov, čo tiež spôsobí duplikáty. Názov súboru môže byť rovnaký, ale nie samotná fotografia.

Rýchly vyhľadávač duplicitných súborov Professional

Existuje tiež veľa programov, ktoré to berú do úvahy a namiesto súboru skenujú pixely. Nie všetky tieto programy však majú efektívny spôsob, ako tieto duplikáty skutočne odstrániť. Fast Duplicate File Finder Professional to robí.

Fast Duplicate File Finder Professional je program, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť a ktorý okrem vyhľadávania duplicitných fotografií môže pomôcť napríklad aj pri vyhľadávaní duplicitných zvukových súborov. Program obsahuje funkcie, ktoré si vyžadujú aktualizáciu na platenú verziu, ale to, na čo program používame, to nevyžaduje.

Ako to funguje?

Obsluha programu je veľmi jednoduchá. Vpravo hore uvidíte panel s názvom letáky. Na tomto paneli kliknite na ikonu Pridať priečinok pridať priečinky, ktoré chcete skenovať. Včela Metóda vyberáš si 100% rovnaké súbory, čo znamená, že obsah fotografií musí byť totožný. kliknite na Spustite skenovanie aby program hľadal duplikáty. To môže trvať pomerne dlho v závislosti od množstva súborov.

Teraz uvidíte prehľad všetkého, čo sa našlo, s duplikátmi, ktoré už boli kvôli ľahkosti skontrolované. Pre vlastnú pohodu môžete výsledky skontrolovať jeden po druhom, čoskoro však zistíte, že program bezchybne vyberá zdvojnásobenie. Potom môžete zvoliť odstránenie všetkého. Takto si doslova ušetríte hodiny času a veľa frustrácie.

Alternatívne

Ak sa vám nepáči program Fast Duplicate File Finder Professional, existuje našťastie veľa alternatív, ktoré tiež ponúkajú možnosť rýchleho odstránenia duplicitných súborov. Napríklad existuje program Duplicate Cleaner Free. Tento článok pojednáva aj o rôznych možnostiach.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found