Ako

Uložte si videá z YouTube a pozerajte ich offline

Na sledovanie videa na YouTube zvyčajne potrebujete pripojenie na internet, ale s trochou prípravy je možné videá uložiť aj na neskoršie prezeranie v režime offline.

Pred sťahovaním videí z YouTube nezabudnite, že stiahnutie určitého obsahu môže porušovať autorské práva.

Stiahnite si video z YouTube

Keď sa nachádzate na stránke s videom YouTube, skopírujte odkaz do panela s adresou prehliadača. Potom otvorte web KeepVid a vložte adresu URL YouTube do poľa v hornej časti stránky.

Potom kliknite na tlačidlo sťahovania napravo od odkazu, ktorý ste práve vložili. Pretože na stránke je spustený skript Java, prehliadač sa spýta, či chcete aplikáciu spustiť. Kliknite na „Áno“ alebo „Spustiť“.

Na stránke neklikajte na veľké tlačidlá „stiahnuť“ a „prehrať“, pretože to sú reklamy.

Stiahnite si súbor MP4

Akonáhle sa zoznam vyplní nižšie, pravdepodobne si budete chcieť stiahnuť súbor MP4 s najvyšším rozlíšením. Tento formát je možné prehrať na väčšine počítačov, smartphonov a tabletov. Kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz a vyberte možnosť „uložiť súbor ako“ a súbor uložte.

Toto je voľne preložený článok z našej sesterskej stránky TechHive.com, ktorý napísal Nick Barber (@nickjb). Názor autora nemusí nevyhnutne zodpovedať stanovisku ComputerTotaal.nl.