Ako

Zákaznícka podpora: Vyčistite schránku Gmail

Otázka čitateľa: Chcel by som vyčistiť svoju poštovú schránku služby Gmail a umožniť odstránenie tisícov e-mailov. Ako môžem odstrániť veľa položiek naraz?

Naša odpoveď: V Gmaile môžete položky mazať začiarknutím pred e-mailom a výberom na hornom paneli pre položku odstrániť. Ak chcete odstrániť tisíce e-mailov, môže to byť tiež pohodlnejšie. Začiarknutím políčka v hornej časti stránky vyberiete všetky e-maily na tejto stránke, aby ste ich mohli odstrániť všetky naraz. Môžete nastaviť, koľko e-mailov sa zobrazí na jednej stránke, kliknite na ikonu Možnosti / Nastavenia Gmailu, zadajte nižšie Všeobecné Včela Maximálna veľkosť stránky koľko konverzácií sa zobrazuje na stránke (od 10 do maximálne 100).

V Gmaile môžete ľahko vybrať veľa konverzácií.

Nestačí naraz sto predmetov? Potom môžete pracovať s hľadanými výrazmi. Napríklad vyhľadať pred: 01.01.2010, aby zhromaždil všetky konverzácie staršie ako 1. januára 2010. Teraz vyberte všetky konverzácie zobrazené začiarknutím v hornej lište, s odkazom sa objaví ďalší riadok Vyberte všetky konverzácie, ktoré zodpovedajú tomuto vyhľadávaniu. Kliknite na túto položku a potom odstráňte všetky položky. Možných je viac hľadaných výrazov: napríklad môžete vyhľadávať všetky e-maily s prílohami pomocou má: príloha. Ak chcete iba odstrániť položky z doručenej pošty, ale skutočne ich neodstrániť, vyberte ich a kliknite na ikonu Archivácia.