Preskúmanie

Takto nájdete tie najlepšie zoznamy skladieb Spotify

V ére, v ktorej sa streamuje takmer všetko, nie je hudba v tejto oblasti výnimkou. Ale tiež sa vždy snažíte nájsť pekné nové zoznamy skladieb na Spotify? Napriek tomu, že samotné zoznamy skladieb v službe Spotify sa dajú ľahko vyhľadať, môže byť stále dosť ťažké nájsť na Spotify ten správny zoznam skladieb. Preto tu pre vás máme: najlepšie weby, kde nájdete zoznamy skladieb v službe Spotify!

Zoznam skladieb Miner

Máte určitú náladu a chcete k nej nájsť vhodnú hudbu? Potom je Playlist Miner riešením pre vás. Tento nástroj sa pripája k vášmu účtu Spotify a vyhľadáva hudbu, ktorá zodpovedá vašej zadanej nálade alebo žánru, na základe vašich vlastných vyhľadávacích kritérií. Playlist Miner to robí tak, že vyhľadáva najposlušnejšiu hudbu z verejných zoznamov skladieb v službe Spotify podľa zadaného kľúčového slova. Potom dostanete zoznam všetkých zoznamov skladieb na Spotify, ktoré obsahujú váš hľadaný výraz! Môžete sa tiež rozhodnúť vyhľadať najlepšie hodnotené piesne, ktoré zodpovedajú vašej nálade.

Varte žabu

Chcete si vypočuť Andreu Bocelli, ale tiež si chcete vypočuť najnovšie hity od Ariany Grande? Boil the Frog vytvára na Spotify plynulý zoznam skladieb dvoch umelcov podľa vášho výberu. Zoznam skladieb začína vaším prvým vybraným interpretom a potom prehľadáva všetky druhy ďalších skladieb od iných interpretov, aby si našiel cestu k druhému interpretovi. To najlepšie z oboch svetov!

Playlists.net

Playlists.net vám umožňuje veľmi ľahko vyhľadávať vo všetkých dostupných zoznamoch skladieb na Spotify. Môžete si vypočuť ukážku prostredníctvom samotnej stránky, ale ak sa vám zoznam skladieb páči, môžete si ho zvoliť aj na samotnom Spotify.

Vyhľadávať môžete ľahko zadaním žánru, interpreta alebo nálady. Na domovskej stránke môžete tiež prechádzať rôzne žánre alebo nálady. Ak použijete nástroj na filtrovanie, pravdepodobne nájdete ten, ktorý sa presne hodí k tomu, čo hľadáte, zo všetkých tých tisícov zoznamov skladieb v Spotify.

Spotibot

Spotibot vám pomáha objavovať novú hudbu. Zadajte interpreta, ktorého milujete, a Spotibot nájde najlepších ďalších hudobníkov, ktorí zodpovedajú vášmu vyhľadávaniu na základe posluchových zvykov ostatných. Na základe toho sa vytvorí zoznam skladieb, aby ste mohli v okamihu ľahko a pohodlne objavovať novú hudbu.

Ak máte účet Last.fm, môžete ho tiež prepojiť so Spotibotom. Vďaka tomu je hľadanie novej hudby ešte jednoduchšie.

Magický zoznam skladieb

Neznášate zostavovanie zoznamu skladieb pre konkrétnu príležitosť? Vďaka Magic Playlist vytvoríte na Spotify dokonalé zoznamy skladieb za menej ako sekundu. Táto stránka zostavuje kompletný zoznam skladieb na základe jednej skladby, ktorú určíte, ktorú potom môžete ľahko uložiť v službe Spotify. Ak sa vám nejaká skladba nepáči, môžete ju ľahko odstrániť pomocou koša vedľa danej skladby. Tu môžete tiež upraviť poradie zoznamov skladieb. Ak to chcete urobiť, kliknite na číslo a presuňte ho na miesto, kde chcete číslo. Dokončené úpravy? Potom ho uložte do Spotify a užite si svoj osobný zoznam skladieb v Spotify!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found