Preskúmanie

Päť najlepších prevodníkov MP3 pre videá YouTube

Na YouTube niekedy narazíte na pieseň, ktorú si radšej púšťate celý deň. Nevýhodou je, že pri prehrávaní skladby musíte mať YouTube otvorený v prehliadači. Bolo by pohodlnejšie stiahnuť skladbu z YouTube. Vysvetľujeme to na základe piatich najlepších prevodníkov mp3.

YTMP3.CC

Toto je v súčasnosti jeden z najjednoduchších webov pre prevádzače MP3. Niekedy máte programy alebo webové stránky, ktoré sa vás snažia zahltiť možnosťami a možnosťami, ale YTMP3.CC to zjednodušuje a jednoducho neustále sťahuje a prevádza videá z YouTube.

A funguje to tiež prekvapivo jednoducho. Ak sledujete alebo počúvate video a chcete ho sprístupniť offline, stačí skopírovať adresu URL do prevodníka a máte hotovo. Poskytnite webu chvíľu na to, aby všetko prenieslo, ale potom sa to už stalo.

Ak teda hľadáte niečo jednoduché, jednoducho urobí svoju prácu a nechcete sa o nič starať, pozrite sa na webovú stránku YTMP3.

Converto

Ak stále chcete viac možností, zvážte Converto. Všetko, čo musíte urobiť, je skopírovať adresu URL do pruhu na webe a nechať prevodník MP3 vykonať prácu. Môžete si vybrať z formátov MP3 aj MP4, a preto môžete vytvoriť aj offline videosúbor.

Ďalšou skvelou vecou aplikácie Converto je, že nie ste preťažení reklamami a reklamou, vďaka čomu sú vaše skúsenosti tiež bezbolestné. Ak hľadáte prevodníky MP3, ktoré nevyžadujú stiahnutie programu a ktoré môžete používať ako MP3, tak MP4, Converto je webová stránka, ktorú hľadáte.

ClipGrab

Radšej by ste použili program na počítači? Potom zvážte ClipGrab. Tento program nemá všetky druhy zložitých funkcií a robí to, čo by mal. Ak si stiahnete konvertor MP3, nezabudnite zrušiť priloženú inštaláciu prehliadačov Opera. Dávajte si preto pozor na malé škatule, na ktorých je takáto značka začiarknutia.

Ak máte nainštalovaný ClipGrab, prevodník MP3 teraz navrhne prevod videa do MP3, keď do svojej schránky pridáte vhodný odkaz. Môžete tiež pridať odkaz na lištu programu. Potom už len musíte potvrdiť, že z neho chcete urobiť súbor MP3, ale potom je o všetko postarané.

Skvelé na tomto programe je, že môžete vyhľadávať na paneli vyhľadávania videá, ktoré by vás mohli zaujímať. Ak narazíte na video, ktoré chcete, už nemusíte kopírovať adresu URL.

Akýkoľvek Video Converter

Aj keď to nie je každodenná práca programu Any Video Converter, môžete pomocou zabudovaného prevodníka MP3 ľahko prevádzať aj videá z YouTube. Tento slobodný softvér je pomerne komplexný; V skutočnosti také rozsiahle, že sa pýtate, prečo ste za to nezaplatili ani cent.

Môžete si sťahovať videá z webových stránok ako YouTube, Facebook, Dailymotion a mnoho ďalších a dokonca aj ripovať videá z diskov - ak stále máte v notebooku alebo počítači jednotku. Potom ich môžete previesť do rôznych formátov vrátane MP3. A ak chcete, môžete dokonca pridať filtre alebo efekty.

Upozorňujeme, že program je dodávaný s advérom. Určite si nestiahnete viac, ako skutočne potrebujete.

aTube Catcher

Posledným programom v tomto zozname je aTube Catcher, jeden z najkomplexnejších prevodníkov MP3. Tento program je nabitý funkciami, ktoré nemusíte všetci potrebovať. Rovnako ako v aplikácii Any Video Converter môžete prevádzať videá do formátu MP3 a do všetkých druhov ďalších video a zvukových formátov. A zoznam formátov je dosť pôsobivý.

Tento softvér je dodávaný so softvérom, ktorý pravdepodobne nepotrebujete, takže si nemusíte inštalovať ďalšie programy, keď to nepotrebujete.

Noví používatelia tohto softvéru sa budú cítiť ako doma, keď bude rozhranie prístupné. V žiadnom okamihu nepridáte adresy URL do programu, vyberte formát a uvidíte, aký je výsledok.

Sťahovanie: čo je povolené a čo nie je povolené?

Pôvodným zámerom nie je prevádzať videá z YouTube na MP3, ale to neznamená, že je nezákonné. Je však potrebné brať do úvahy rôzne pravidlá. Ak si chcete prečítať viac o predpisoch týkajúcich sa sťahovania filmov, seriálov a hudby, môžete si prečítať tento článok.